کد خبر: 53728 A

اشکان اشتیاق گفت: شاید نسبت به گذشته پرکار نیستم و می‌بینند کار متعدد و پشت سر هم نداریم همچنین فکری دارند ما ایران نیستیم و یا مهاجرت کردیم و یا قصدش را داریم.

ایران آرت: اشکان اشتیاق بازیگر "زیر آسمان شهر"، "زوج یا فرد"، "دردسرهای عظیم" و "سه در چهار" به شایعه مهاجرتش واکنش نشان داد.

تسنیم نوشت اشتیاق این شب‌ها سریال "چای‌نت" آرش تیمورنژاد را روی آنتن شبکه 5 سیما دارد که اتفاقاً به آموزش مهارت‌های فضای‌مجازی می‌پردازد. اشکان اشتیاق در کنار بازیگران طنازی همچون غلامرضا نیکخواه، یوسف صیادی، ساعد هدایتی و بسیاری دیگر، ایفای نقش کرده است. اتفاقاً چندی پیش سریال "آخر خط" علی مسعودی را هم روی آنتن شبکه سه سیما داشت.

به سراغ او رفتیم اما خیلی تمایلی نداشت گفت‌وگو کند و به همین نکته بسنده کرد همین‌هایی که این شایعات را مطرح‌ می‌کنند مگر تلویزیون نگاه نمی‌کنند که دو ماه پیش، "آخر خط" را روی آنتن داشتم و این شب‌ها در شبکه پنج سیما سریال "چای‌نت".

او به خبرنگار خبرگزاری تسنیم  گفت: شاید نسبت به گذشته پرکار نیستم و می‌بینند کار متعدد و پشت سر هم نداریم همچنین فکری دارند ما ایران نیستیم و یا مهاجرت کردیم و یا قصدش را داریم. حتی این روزها صحبت‌هایی شده در سریالی حضور داشته باشم که هنوز قطعی نشده است. به خاطر این چیزها بوده که چنین می‌گویند. من ایرانم و سریال‌هایم پخش می‌شوند و قصد مهاجرت هم ندارم.

اشتیاق خاطرنشان کرد: این شایعات طرفِ دیگری هم دارد؛ انگار آدم‌های پشتِ این شایعات، تلویزیون نگاه نمی‌کنند که من به تازگی سریال "آخر خط" را روی آنتن داشتم و این شب‌ها "چای‌نت" و با قطعی شدن حضورم در سریال جدیدی که پیشنهاد شده، در آینده نزدیک هم با این مجموعه تلویزیونی، روی آنتن خواهم بود. حتماً تلویزیون نمی‌بینند که چنین فکری کرده‌اند و یا دست به طرح چنین شایعاتی زده‌اند. دلیلش را همین‌ها می‌دانم.  

تسنیم نوشت موضوع مهاجرت به بازی تبدیل شده که با درست کردن شایعه توسط سیستمی که در پشت صحنه وجود دارد تا درآمدی بیشتری را برای صاحبان سایت‌های شرط‌بندی و اصطلاحاً بنگاهِ درآمدزایی از سلبریتی‌ها و یا شاخ‌های مجازی فراهم کند. حتی بعضاً با رفتنِ برخی که جزو مؤثرهای این عرصه نیستند و درست کردن شایعه برای مهاجرتِ برخی از هنرمندان کاربلد این حوزه و القایِ ناامیدی در دل و ذهن‌شان، دنبال دزدی‌ چهره‌های جدیدند.

شاید مصداق بارز شایعه درست کردن برای کاربلدهای این حوزه رامبد جوان است که حتی در لایوِ جدید اینستاگرامی‌اش دوباره این سؤال مطرح شد و اینطور پاسخ داد: "ما یک سال است که به ایران برگشته‌ایم اما هنوز همه فکر می‌کنند که ما نیستیم؛ ما جایی نرفته‌ایم!" البته پیش از این هم در گفت‌وگو با تسنیم  شایعات مربوط به مهاجرت را رد کرد و آن‌ها را شایعات بی‌اساسی دانست و گفت: "چرا این فرض به وجود آمده که ما مهاجرت کردیم و دیگر هم «خندوانه» نمی‌سازیم؟"

به نقل از تسنیم این ورطه حاشیه‌سازی و حاشیه‌پراکنی برای هنرمندان خصوصاً سلبریتی‌ها کماکان ادامه دارد و حتی در خصوصِ برخی از شاخ‌های اینستاگرامی که به تلویزیون هم راه‌یافته‌اند چنین شایعه‌هایی را ایجاد کرده‌اند اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد همه این‌ها بازی رسانه‌ای است که برخی در داخل برای منفعت‌طلبی عده‌ای در آن سوی مرزها، به راه انداخته‌اند؛ هوشمندی و مراقبتِ بیشتر هنرمندان را می‌طلبد.

 

بازیگر اشکان اشتیاق آقای بازیگر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین