کد خبر: 53777 A

این تریلر روان‌شناسانه سرگذشت دو دوست صمیمی و همسایه به نام آلیس با بازی چستین و سلین با بازی هاتاوی را بازگو می‌کند

ایران آرت: کمپانی «آنتون» در «بازار فیلم آمریکا» فیلم «غریزه مادران» (Mothers’ Instinct) با بازی «جسیکا چستین» نامزد اسکار و «آن هاتاوی» برنده‌ی اسکار را به فروش گذاشت. داستان این فیلم در دهه‌ی ۱۹۶۰ روی می‌دهد و تیره و تار شدن رابطه‌ی دو زن خانه‌دار را به تصویر می‌کشد. 

این تریلر روان‌شناسانه سرگذشت دو دوست صمیمی و همسایه به نام آلیس با بازی چستین و سلین با بازی هاتاوی را بازگو می‌کند که هر دو زندگی خوبی با همسران موفق و پسرانی هم‌ سن و سال دارند. زندگی بی‌نقص آن‌ها ناگهان با یک حادثه‌ی تراژیک آشفته می‌شود و حس گناه، تردید و بدبینی رابطه‌ی خواهرانه‌ی آنان را به هم می‌ریزد و نبرد با برملا شدن آن روی غریزه‌ی مادرانه درمی‌گیرد.

به گزارش ۳۰نما «اولیویه ماسه-دپس» بلژیکی کارگردان فیلم است که یک بازسازی انگلیسی زبان از فیلمی بلژیکی به نام «دوئل‌ها» (Duelles) به شمار می‌آید. نسخه‌ی بلژیکی برنده‌ی جایزه‌ی بهترین فیلم و بهترین کارگردانی از آکادمی فیلم بلژیک شده است. «سارا کنراد» فیلمنامه‌ی اقتباس انگلیسی را به نگارش درمی‌آورد.

«جسیکا چستین» و «کلی کارمایکل» با کمپانی «فرکل فیلمز» از جمله تهیه‌کنندگان فیلم خواهند بود. کمپانی «آنتون» به صورت کامل هزینه‌های فیلم را تأمین خواهد کرد. چستین اخیراً در بازسازی «صحنه‌هایی از یک ازدواج» (Scenes From A Marriage,) شبکه‌ی HBO به «اسکار آیزک» پیوسته است و فیلمبرداری «چشمان تمی فی» (The Eyes Of Tammy Faye) را به پایان رسانده. هاتاوی به تازگی در فیلم «جادوگران» (The Witches) به کارگردانی «رابرت زمکیس» دیده شده و به در «قرنطینه» (Lockdown) ظاهر خواهد شد.

 

جسیکا چستین آن هاتاوی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین