کد خبر: 53839 A

فلورنس پیو و اسکارلت جوهانسن ستارگان "بیوه‌ی سیاه" که تاکنون دو بار به تأخیر افتاده از اشتیاق خود برای اکران هر چه زودتر فیلم و پیوند خواهرانه‌ای که فوراً میان‌شان شکل گرفته گفته‌اند

ایران آرت: فلورنس پیو و اسکارلت جوهانسن ستارگان "بیوه‌ی سیاه" که تاکنون دو بار به تأخیر افتاده از اشتیاق خود برای اکران هر چه زودتر فیلم و پیوند خواهرانه‌ای که فوراً میان‌شان شکل گرفته گفته‌اند. این فیلم در حال حاضر قرار است بهار سال ۲۰۲۱ اکران شود. 

جوهانسن در مصاحبه با مجله‌ "ماری کلر" می‌گوید: "با "کوین فایگی" [مدیر استودیوی مارول] در این خصوص گفتگو کرده‌ام و تهیه‌کنندگان ما فعلاً می‌کوشند چشم‌انداز آینده را بهتر درک کنند. همگی ما مشتاقیم که فیلم زودتر بیرون آید، اما مهم‌تر این است که همه برای نشستن در سالن‌های سرپوشیده‌ سینما احساس امنیت کنند."

"فلورنس پیو" می‌گوید: "ناراحتم که مردم نمی‌توانند فیلم را تا شش ماه دیگر ببینند، اما ناراحتی من اهمیتی ندارد زیرا در حال حاضر مهم این است که مراقب مردم باشیم."

"باب چاپک" مدیر عامل دیزنی اخیراً تأکید کرده است که عناوین مهم‌تر استودیو همچنان در سالن‌های سینما اکران خواهند شد. آن‌ها در ماه سپتامبر "مولان" (Mulan) را با قیمت ۳۰ دلار در دیزنی+ به فروش رساندند و طبق آخرین گزارش‌های غیررسمی به نتیجه‌ی چندان مطلوبی دست پیدا نکردند.

به گزارش ۳۰نما جوهانسن در بخش دیگری از مصاحبه با "ماری کلر" در مورد فیلم "بیوه‌ی سیاه" می‌گوید: "نمی‌خواهم وضعیت را مطلوب نشان دهم زیرا در صنعتی که مردان در آن حکمرانی می‌کنند، بازگویی داستانی در مورد زنان از زاویه‌ی دید یک کارگردان زن و تمرکز بر چیزی که ذاتاً زنانه است چالش‌برانگیز است."

او در رابطه با نقش‌هایی مه انتخاب می‌کند می‌گوید: "به دنبال [شخصیت‌های] زنی هستم که بتوانم قدری با آن‌ها ارتباط برقرار کنم، بتوانم با آن‌ها همدردی کنم. بدیهی است که کمی پیچیده است، زیرا همدردی به طرف مختلف صورت می‌گیرد، و به دلایل مختلف. اما اگر بتوانم با شخصیتی همدردی کنم، صرف نظر اعتقادات اخلاقی‌اش، [آن را انتخاب می‌کنم] چون این مسئله است که برای من اهمیت دارد."

پیو در مورد نقش‌هایی که برمی‌گزیند توضیح می‌دهد: "اولویت اول همواره برای من یافتن زنانی بوده که دلفریب و به روش خودشان قدرتمند باشند. واقعاً تمایل دارم نقش زنانی که بازی می‌کنم را درک کنم، چه آن‌ها را در مادرم ببینم، چه مادربزرگم، چه خواهرم. تمایل دارم نقش شخصیت‌های پیچیده و گیج‌کننده را بازی کنم."

پیو در خصوص رابطه‌اش با جوهانسن اضافه می‌کند: "فکر می‌کنم شاید خستگی سبب شد که خودپسند نباشم و از روز اول [فیلمبرداری "بیوه‌ی سیاه"] به خودم اجازه دهم با اسکارلت شوخی کنم و این فوق‌العاده بود. از آن مقطع به بعد، فوراً یک پیوند خواهرانه شکل گرفت."

"بیوه‌ سیاه" ۷ می ۲۰۲۱ اکران خواهد شد.

 

اسکارلت جوهانسون بیوه سیاه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین