کد خبر: 53934 A

رایان رینولدز، دواین جانسون و گل گدوت سه ستاره‌ای هستند که حضورشان در "اعلان قرمز" هواداران سینما را سر ذوق آورده است.

ایران آرت: رایان رینولدز بازیگر مطرح سینمای هالیوود با انتشار تصاویری در صفحه اینستاگرام خود از پایان فیلمبرداری فیلم سینمایی «اعلان قرمز» خبر داد.

نزدیک به هشت ماه است که سینمای هالیوود با فاجعه ای بزرگ به نام کرونا روبرو شده است، فاجعه ای که مشکلات فراوانی را در عرصه اکران و تولید به وجود آورده و اکثریت آثار سینما را با تعویق در ساخت و پخش روبرو کرده است.

در این میان فیلم سینمایی «اعلان قرمز» اکشن تازه سینمای هالیوود با بازی «دواین جانسون» ملقب به راک بازیگر مطرح سینمای هالیوود و «رایان رینولدز» بازیگر مجموعه فیلم‌های «ددپول» می تواند بزرگترین شانس گیشه و اکران در سینماهای جهان بعد از بازگشایی باشد. 

فیلم سینمایی «اعلان قرمز» یک فیلم در ژانر مهیج به کارگردانی «راوسون مارشال تربر» است که اکران بین المللی خود در سینما‌های جهان را در سال ۲۰۲۱ آغاز خواهد کرد، اما مشخص نیست که این بیماری در زمان اکران اثر چه تاثیری خواهد داشت.

2835781_179

راوسون مارشال تربر کارگردان جوان سینمای هالیوود است، وی از سال ۱۹۹۷ میلادی تاکنون مشغول فعالیت بوده‌است. اسرار پیتزبورگ، ما میلر‌ها هستیم، اطلاعات مرکزی و آسمان‌خراش از جمله آثاری هستند که وی در کارنامه داشته است.

علاوه بر دواین جانسون و رایان رینولدز، گال گدوت دیگر بازیگر مطرح سینمای هالیوود که بیشتر به خاطر بازی در نقش «زن شگفت انگیز» شناخته می‌شود نیز در این فیلم به ایفای نقش پرداخته است. وی نسخه جدید فیلم «زن شگفت انگیز» را در آستانه اکران دارد، فیلمی که به واسطه شیوع کرونا همچون سایر آثار هالیوود دچار تعویق در اکران شد.

 

2580919_490

دواین جانسون رایان رینولدز گل گدوت اعلان قرمز راوسون مارشال تربر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین