کد خبر: 53949 A

ماجرای فیلم از آن قرار است که خانواده کیانو ریوز در سفر هستند و در این بین دو زن از او درخواست کمک می‌کند و او زنان را به خانه خود راه می‌دهد و زنان علیه او دسیسه می‌کنند.

ایران آرت: فیلم "تق تق" چهار سال پس از انتشار در نت‌فلیکس پربیننده شد و در حال حاضر در رده‌ی دوم ایستاده است. این فیلم تریلر با بازی "کیانو ریوز"، "لورنزو ایزو" و "آنا دی آرماس" و کارگردانی "الی راث" در سال ۲۰۱۵ عرضه شده بود. 

راث در صفحه‌ی اینستاگرامش به این اتفاق واکنش نشان داده و می‌نویسد: "شگفت‌آور است. فیلم "تق تق" ناگهان به رتبه‌ی اول فیلم‌های نت‌فلیکس رسیده. از همه‌ی شما برای نگاه کردنش تشکر می‌کنم."

به گزارش ۳۰نما پنج عنوان برتر نت‌فلیکس تا ۵ نوامبر، "گامبی ملکه" (The Queen’s Gambit) با بازی "آنیا تیلور جوی"، "تق تق"، "مایل ۲۲" (Mile 22)، "هالیدیت" (Holidate) و "ایزی ای" (Easy A) بوده‌اند. فیلم "تق تق" که اولین بار در جشنواره‌ی فیلم ساندنس اکران شد، با بودجه‌ی ۲ میلیون دلاری به تولید رسید و ۶.۳ میلیون دلار فروش کرد.

نت‌فلیکس اواخر اکتبر اعلام کرد که قیمت اشتراک ماهیانه‌ی خود در آمریکا را افزایش خواهد داد و پلن استانداردش را از ۱۳ دلار به ۱۴ دلار می‌رساند. پلن پریمیوم نت‌فلیکس که کیفیت فورکی را ارائه می‌دهد نیز از ۱۶ دلار در ماه به ۱۸ دلار رسیده است. پلن ابتدایی شبکه همچنان ۹ دلار در ماه باقی مانده است.

این شبکه‌ی استریم ویدیو اخیراً با افزایش هزینه‌های تولید در حین پاندمی شمار بیشتری از سریال‌هایش را کنسل کرده است. "گلو" (GLOW) یکی از این عناوین بود که با وجود داشتن بینندگان کافی کنسل اعلام شد.

 

نتفلیکس کیانو ریوز آنا دی آرماس فیلم تق تق
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین