کد خبر: 54014 A

او می‌گوید زنان مگر مدل باشد که بتواند از مردها درآمد بیشتری داشته باشند و تأکید می‌کند: اگر زن باشید ظاهر شما مهم‌تر از اعتقاد یا حرفی است که برای گفتن دارید. این دنیایی است که هنوز در آن زندگی می‌کنیم.

ایران آرت: کیرا نایتلی بازیگر ۳۵ ساله بریتانیایی که میان مدلینگ و بازیگری در فیلم‌های مستقل، درام‌های تاریخی و بلاک‌باسترهای سینمایی توازن ایجاده کرده، و به تازگی در فیلم "بدرفتاری" ظاهر شده، این هفته در مصاحبه‌ی جدیدی با مجله‌ی "استلار" از "پیچیدگی‌های زن بودن در عصر مدرن" گفته است.

نایتلی که پاسخ به این پرسش که چگونه با فمینیست‌های دهه‌ی ۱۹۷۰ در فیلم "بدرفتاری" ارتباط برقرار کرده است، می‌گوید: "فیلمنامه را خواندم و طبیعتاً با موج دوم فمینیست‌ها [و اعتراضات آن‌ها] کاملاً موافق بودم اما در عین حال من بیشتر درآمدم را از مدلینگ [برای "شنل"] به دست می‌آورم. روی فرش قرمز می‌روم جایی که از ۱۰ به شما امتیاز می‌دهند و دوربین‌ها سر تا پای شما را ضبط می‌کنند. فکر می‌کنم این پیچیدگی زن بودن در عصر مدرن است."

نایتلی اضافه می‌کند:‌ "با این حال شغل شماره یک در دنیا – تنها شغل – که یک زن می‌تواند در آن بیش از یک مرد درآمد داشته باشد مدلینگ است. این برای زنان جوان گویای همه‌چیز است. ظاهر شما مهم‌تر از اعتقاد یا حرفی است برای گفتن دارید. این دنیایی است که هنوز در آن زندگی می‌کنیم."

به گزارش 30نما ستاره‌ی چندگانه‌ی "دزدان دریایی کارائیب" سپس در پاسخ به این سؤال که آیا فیلم "بدرفتاری" سبب شده در شغلش تجدید نظر کند می‌گوید:‌ "از دستمزدی که دریافت کردم و سبک زندگی‌‌ام به سبب تجاربی که داشته‌ام بسیار راضی‌ام. فرصت‌های شگفتی در اختیار من گذاشته شده. به همین علت است که فکر می‌کنم سینما واقعاً جذاب است. دو جنبه‌ی مسئله را بازگو می‌کند. می‌گوید این وضع چقدر وحشتناک است، کاملاً با آن مخالم و این استفاده‌ی ابزاری [از زن] دردناک است، با این حال فرصتی در اختیار من می‌گذارد. ناگهان در دنیایی که نامرئی بوده‌ام مرئی می‌شوم، و این ارزش دارد و پسندیده است، من من هم می‌توانم زندگی بهتری پس از آن داشته باشم. این مسئله‌ای است که هنوز با آن درگیر هستیم."

فیلم "بدرفتاری" با بازی نایتلی، "جسی باکلی"، "شارلوت اسپنسر"، و "گوگو امباتا را" در ماه سپتامبر عرضه شد.

 

مدلینگ کایرا نایتلی کیرا نایتلی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین