کد خبر: 54030 A

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: در شرایطی هستیم که فضای نقد و گفتگو درباره مشکلات جدی معیشتی مردم وجود ندارد و خیلی اوقات حرف‌ها و اعتراضات به حق مردم به این مشکلات اساساً شنیده نمی‌شود.

ایران آرت: نفیسه روشن بازیگر سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی درباره تجربه جدید با نام "وانتافه" که از تلویزیون پخش شد گفت: وانتافه به نظرم یک کار شسته و رفته و قابل قبول بود. آقای امانی با وسواس و صبوری زیاد کارگردانی می کرد، عوامل بسیار با هم صمیمی بودند و در پشت صحنه کار بسیار اتمسفر خوبی حاکم بود. قصه هم به نظرم داستان بامزه و دوست داشتنی بود. به عنوان نخستین تجربه کارگردان فیلم خوبی بود.

بازیگر فیلم تلویزیونی وانتافه درباره داستان این فیلم گفت: خب داستان حول محور یک خانواده است که سادگی و سالم بودن اعضای این خانواده ویژگی ای بود که در تک تک اعضای خانواده وجود داشت و من این ویژگی را بسیار دوست داشتم.

نفیسه روشن درباره اشاره این فیلم به مشکلات معیشتی مردم ادامه داد: متاسفانه در شرایطی هستیم که فضای نقد و گفتگو درباره مشکلات جدی معیشتی مردم وجود ندارد و خیلی اوقات حرف‌ها و اعتراضات به حق مردم به این مشکلات اساساً شنیده نمی‌شود. در چنین شرایطی فیلمی مانند وانتافه یا آثار نمایشی و تئاتر و... می توانند صدای مردم باشند برای شنیدن شدن این اعتراضات و نقدها. مردم حرف دلشان را در چنین کارهایی می بینند و همراه آن می شوند.

وی در گفتگو با خبرگزاری فارس ادامه داد: اصلاً هنر تنها چیزی است که می تواند بین سیاست و مردم صلح و آشتی ایجاد بکند. هنر می تواند فراتر از مرزها مردم را به آرامش دعوت بکند و با ایجاد فضای گفتگو جوامع را به سمت و سوی آشتی سوق بدهد. و امیدوارم که وانتافه هم روایتی دلنشین باشد که مردم با طنز آن ارتباط برقرار کنند و حرف دل شان را در آن شنیده باشند.

https://media.farsnews.ir/Uploaded/Files/Images/1399/08/11/13990811000512_Test_PhotoL.jpg

وی اظهار داشت: من آن یک سال و چند ماهی که سر سریال ساختمان 85 با استاد فخیم زاده بودم، واقعا هر روزش برایم کلاس درس بود و روز به روز از جناب فخیم زاده یاد می گرفتم. یا یک ماهی که در تله فیلم مادر با مرحوم خسرو شکیبایی همکاری داشتم، واقعا تجربه ای ارزشمند بود و برای من یک سرمایه به حساب می آید. ولی همکاری با جوان ها هم ویژگی های بسیار خوبی دارد. جوان ها ایده دارند، انگیزه بسیار زیادی دارند و در کارشان هم بسیار جدی برخورد می کنند و به دنبال نگاه جدید و متفاوت به سوژه هستند. این نگاه متفاوت هم تجربه های جذابی خلق می کند.

این بازیگر سینما و تلویزیون در پایان درباره امکان ورودش به عرصه کارگردانی و تهیه کنندگی گفت: شاید روزی به تهیه کنندگی و کارگردانی فکر کنم. ولی الان ترجیح می دهم که تجربه ام را بالاتر ببرم که اگر روزی خواستم وارد آن حوزه ها بشوم حضور جدی ای داشته باشم.

نفیسه روشن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین