کد خبر: 54067 A

لنا هیدی بازیگر نقش "بازی تاج و تخت" یکی از چهره‌های فیلمی اکشن است که آدمکش‌های بی‌رحمی در آن وجود دارند.

ایران آرت: یکی از بهترین جنبه‌های چندگانه‌ "جان ویک" بنا کردن جهانی بود که تا سه فیلم ادامه پیدا کرد. این مجموعه فیلم تنها در کشتار مزدوران توسط "کیانو ریوز" با انواع سلاح‌ها نیست، بلکه دنیایی از آدمکش‌های زیرزمینی را به آرامی معرفی می‌کند. موفقیت این فیلم‌ها سبب شده که عناوین اکشن دیگری همچون "میلک‌شیک باروت"ساخته شوند.

در اولین تصاویر رسمی منتشر شده از این فیلم، روشن است که آدمکش‌های بی‌رحمی در آن وجود خواهند داشت، اما با توجه به خلاصه‌ی داستان فیلم به نظر نمی‌رسد که کار "کارن گیلان" تنها تیراندازی به مغز بدخواهانش باشد. "میلک‌شیک باروت" داستانی در مورد زنی به نام سم با بازی گیلان روایت می‌کند که توسط گروهی از آدمکش‌ها موسوم به "سازمان" (The Firm) رشد کرده. اما وقتی سم در مقابل این تشکیلات مقاومت می‌کند تا از دختری جوان محافظت کند، بی‌نظمی شکل می‌گیرد. سم برای در امان ماندن به مادر سابقاً آدمکش خود و همدستان او رو می‌کند.

به گزارش 30نما دیگر بازیگران فیلم "لینا هیدی"، "کارلا گاگینو"، "کلویی کولمن"، "رالف اینسون"، "آدام ناگاتیس"، "مایکل اسمایلی"، "میشل یو"، "انجلا بست" و "پل جیاماتی" خواهند بود. "ناوت پاپوشادو" کارگردان و همکار "ایهاد لاوسکی" در نگارش فیلمنامه بوده است.

Lena-Heady-Gunpowder-Milkshake

اس‌تی‌اکس هنوز تاریخ پخش این فیلم را فاش نکرده اما انتظار می‌رود تریلر آن در همین هفته رونمایی شود.
 

Vivica-A-Fox-Michelle-Yeoh-Gunpowder-Milkshake

هالیوود بازی تاج و تخت لنا هیدی میلک شیک باروت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین