کد خبر: 54082 A

شبکه‌ی HBO در حالی اعلام کرد که فصل دوم سریال "بیگانه" را نمی‌سازد که استیون کینگ پیش‌تر گفته بود فیلمنامه‌های فصل بعدی "واقعاً عالی" خواهند بود.

ایران آرت: فصل دوم سریال "بیگانه" در شبکه‌ی HBO ادامه پیدا نمی‌کند. این سریال درام در حالی کنسل اعلام شد که ریچارد پرایس با حمایت استیون کینگ نویسنده‌ رمان منبع الهام فیلمنامه‌های فصل دوم را توسعه داده بود. "بیگانه" یکی از پربیننده‌ترین عناوین شبکه‌ی HBO در سال ۲۰۲۰ است که در قالب ۱۰ اپیزود ساخته شد و قسمت پایانی فصل اول آن نسبت به اپیزود ابتدایی ۹۰ درصد رشد بیننده را نشان می‌داد.

"جیسون بیتمن"، "سینتیا اریوو"، و "بن مندلسون" از جمله بازیگران فصل اول بودند. شبکه‌ی HBO با انتشار بیانیه‌ای در رابطه با کنسل شدن سریال می‌گوید: "ما از همکاری با ریچارد، جیسون، اندرو [برنستین] و گروه ام‌آر‌سی لذت بردیم، و برای آن‌ها در بازگویی ادامه‌ی داستان درخشان "استیون کینگ" آرزوی موفقیت می‌کنیم."

با کنسل شدن سریال، کمپانی تولید‌کننده‌ی ام‌آر‌سی برای پخش فصل دوم به دنبال شبکه‌ی جدیدی خواهد بود. این استودیو سابقه‌ی همکاری درازمدتی با نت‌فلیکس دارد و سریال‌های "خانه پوشالی" (House of Cards) و "اوزارک" (Ozark) را به تولید رسانده است.

به گزارش 30نما ماه گذشته "استیون کینگ" در مصاحبه با "اینترتینمنت ویکلی" گفته بود که فصل دوم "بیگانه" طبق برنامه پیش می‌رود: "دقیقاً می‌دانم که به چه سمتی پیش می‌رود زیرا بعضی از فیلمنامه‌ها را دیده‌ام. می‌توانم برای شما بازگو کنم اما بعد باید به کشتن‌تان دهم. فقط می‌گویم که واقعاً عالی است و عنصر فراطبیعی رعب‌آوری دارد."

فصل اول "بیگانه" تمامی رویدادهای رمان کینگ را پوشش داد، بنابراین حتی خوانندگان کتاب نمی‌دانند که فصل دوم چه مسیری را در پیش می‌گیرد. کینگ در حال حاضر با اپل بر روی اقتباس از "داستان لیزی" (Lisey’s Story) همکاری می‌کند.

 

هالیوود استیون کینگ سریال بیگانه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین