کد خبر: 54091 A

دختر این طراح گریم می‌گوید: پزشکان می‌گویند وضعیت پایداری ندارد، ولی به نسبت قبل حالش بهتر است و داروهایی که مصرف کرده‌ جواب داده است.

ایران آرت: جلال‌الدین معیریان، طراح گریم سینمای ایران و همسرش که در این روزها گرفتار ویروس کرونا شده‌اند در بیمارستان بستری هستند و این در حالی است که دختر معیریان می‌گوید، بعد از انتقال پدرش به بیمارستان ایشان وضعیت پایداری ندارد، ولی بهتر به وی رسیدگی می‌شود.

بیتا معیریان، دختر جلال‌الدین معیریان، طراح گریم و چهره‌پرداز شناخته‌شده سینما و تلویزیون درباره وضعیت جسمانی پدرش که مدتی است به‌دلیل بیماری کرونا بستری شده، در گفتگو با مهر عنوان کرده: "پدرم مدتی در بیمارستان کسری بستری بود که به‌دلیل رسیدگی نامناسب، او را به بیمارستان نیکان منتقل کردیم. پدرم اکنون در بیمارستان نیکان در بخش عمومی بستری است. گویا آی‌سی‌یو تخت خالی نداشته،  ولی با این حال دستگاه‌های مورد نیاز آی‌سی‌یو در بخش نیز به او وصل است و رسیدگی خوبی به وی می‌شود."

بیتا معیریان می‌گوید: "پزشکان می‌گویند وضعیت پایداری ندارد، ولی به نسبت قبل حالش بهتر است و داروهایی که مصرف کرده‌ جواب داده است."

وی همچنین اضافه کرد: "ریه پدرم حدود ۸۰درصد درگیر شده و فکر می‌کنم هنوز مدتی باید بستری باشد. مادرم نیز در بیمارستان بستری شده و هر دو در حال درمان هستند."

 

سینما جلال الدین معیریان بیتا معیریان طراح چهره طراح گریم گریمور
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین