کد خبر: 54116 A

رکورد بازیگر نقش رز در فیلم تایتانیک رکورد جالبی است؛ او موفق شده برای فیلمبرداری قسمت دوم آواتار ۷ دقیقه و ۱۴ ثانیه زیر آب بماند.

ایران آرت: کیت وینسلت بازیگر برنده‌ اسکار اخیراً با بازی در یکی از صحنه‌های "آواتار ۲" رکوردشکنی کرده است. وینسلت در این صحنه هفت دقیقه زیر آب ماند و رکورد شش دقیقه‌ای "تام کروز" در یکی از صحنه‌های فیلم "مأموریت غیرممکن: ملت یاغی" را شکست. 

وینسلت به "اینترتینمنت آنلاین" می‌گوید حتی از ثبت این رکورد آگاهی نداشته: "خیلی جالب بود چون من نقدها یا مطالب رسانه‌ها را دنبال نمی‌کنم. در اینستاگرام حضور ندارم و ارتباطم به‌کلی با این جنبه از زندگی‌ام قطع است. این بود که در این هفته و هفته‌ گذشته وقتی در حال کار بودم بعضی افراد به من می‌گفتند: "وای خدای من، هفت دقیقه و ۱۴ ثانیه؟ چطور ممکن است؟" جواب می‌دادم: "چه؟ صبر کن ببینم. از کجا می‌دانی؟"

وینسلت اضافه می‌کند: "فوق‌العاده بود و من به خودم افتخار می‌کردم و می‌دانم که شاید هرگز دوباره نتوانم این کار را انجام دهم. این رکورد حاصل چهار هفته تمرین سخت بود و درون یک مخزن غواصی، درون یک مخزن تمرین. اما بسیار لذت‌بخش بود." او می‌گوید: "ما به عنوان بازیگر بسیار بسیار خوش‌‌اقبال هستیم که اغلب می‌توانیم یک مهارت به‌کلی تازه را بیاموزیم."

وینسلت که به‌تازگی در "آمونیت  به کارگردانی "فرانسیس لی" با "سرشا رونان" جلوی دوربین رفته می‌گوید نقش او در این فیلم نیز سبب شده مهارت‌های به‌کلی تازه‌ای فرابگیرد: "یاد گرفتم که چگونه در سواحل جنوبی انگلستان یک دیرین‌شناس باشم. هیچ نمی‌دانستم که آن کارها را چگونه باید انجام داد."

"سرشا رونان" ۲۶ ساله که یکی از هواداران "تایتانیک" (Titanic) وینسلت است، در این مصاحبه می‌گوید یکی از صحنه‌های "زنان کوچک" (Little Women) با "تیموتی شلمی" او را به یاد آن فیلم انداخته است: "مثل یک کپی دقیق از نمای معروف "تایتانیک" بود، و من به [شلمی] گفتم: "این لحظه‌ی جک و رز ماست!" و بعد از بازی رفتم و روی صندلی نشستم و دیدم که کیت با من تماس گرفت. به او گفتم: "همین الان صحنه‌ی شما را بازی کردم! وای خدای من، باید این فیلم ["آمونیت"] را با هم بازی کنیم.""

وینسلت در ادامه یادی می‌کند از فیلم "تعطیلات" (The Holiday) که ۲۹ نوامبر چهاردهمین سالگرد اکرانش است: "راستش مهم‌ترین بخش آن فیلم همکاری با "جک بلک" بود. لحظاتی لذت‌بخش در کنار یکدیگر داشتیم. او شخصیتی مهربان و سخاوتمند است و من پیش از آن فیلم با او همکاری نکرده بودم… دوران ویژه‌ای بود. همین‌طور "الی والاک"، که متأسفانه دیگر در بین ما نیست. او در زمان ساخت فیلم ۹۱ ساله بود و ماجراهایی در مورد رقص با "مرلین مونرو" بازگو می‌کرد و من غرق در حرف‌های او می‌شدم. این هم تجربه‌ی ویژه‌ای بود."

وینسلت ۴۵ ساله پیش‌تر در مصاحبه‌ی دیگری با "اینترتینمنت ویکلی" ادعا کرده بود که از سازندگان فیلم درخواست کرده فیلمبرداری یکی از صحنه‌های جنسی "آمونیت" را به روز تولد رونان موکول کنند.

فیلم "آمونیت" وینسلت و رونان ۱۳ نوامبر در سالن‌های سینمای آمریکا اکران خواهد شد.

 

تایتانیک کیت وینسلت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین