کد خبر: 54193 A

سرشا رونان می‌گوید تا به حال نقش‌های بزرگی که تمایل داشته را به دست نیاورده است و واقعاً دوست دارد نقش شخصیت شرور فیلم‌های جیمز باند را بازی کند.

ایران آرت: در مورد اینکه چه بازیگر مردی "جیمز باند" بعدی خواهد بود و چه کسی شایستگی جانشینی "دنیل کرگ" را دارد گمانه‌زنی‌های بسیاری شده. اما بحث مغفول شاید این باشد که چندگانه چگونه باید شخصیت‌های شرور زنی را خلق کند. به نظر می‌رسد که سازندگان قسمت‌های بعدی از حالا یک بازیگر را برای چنین نقشی در اختیار داشته باشند.

"سرشا رونان" به‌تازگی در مصاحبه با ام‌تی‌وی برای معرفی فیلم جدیدش "آمونیت" توضیح می‌دهد که چرا تا این مقطع از دوران بازیگری‌اش در فیلم‌های بزرگ زیادی ظاهر نشده‌: "به این علت که به نقش‌های بزرگ تمایل داشته‌ام اما آن‌ها را به دست نیاورده‌ام." این بازیگر نامزد اسکار اضافه می‌کند: "خیلی دوست دارم در یکی از فیلم‌های باند بازی کنم. چیزی که واقعاً دوست دارم این است که می‌خواهم نقش یک شخصیت شرور را در این فیلم‌ها بازی کنم، یا چیزی شبیه به این. فوق‌العاده خواهد بود. اما دوست دارم نقشی واقعاً بزرگ بازی کنم."

به گزارش 30نما شخصیت‌های شرور زن در فیلم‌های "جیمز باند" معمولاً به حاشیه رانده شده‌اند، نقشی تعیین‌کننده در داستان ندارند و اغلب رفتار خود را تغییر داده‌اند. یکی از معدود شخصیت‌های شرور به‌یادماندنی چندگانه "میراندا فراست" با بازی "رزمند پایک" در فیلم "یک روز دیگر بمیر" بود.

اضافه شدن یک شخصیت زن شرور می‌تواند راهی برای احیای چندگانه‌ی باند باشد، بنابراین چه کسی بهتر از یک بازیگر ایرلندی-آمریکایی که چهار نامزدی اسکار را در کارنامه دارد؟ به‌ویژه وقتی او در فیلمی چون "هنا" (Hanna) نقش یک آدمکش را بازی کرده باشد. به نظر می‌رسد که تهیه‌کنندگان باند تمایلی ندارد شخصیت "جیمز باند" را به زن تبدیل کنند، اما در هفته‌های اخیر، "لاشانا لینچ" بازیگر "وقتی برای مردن نیست" فاش کرد که نقش یک "مأمور ۰۰۷" را بازی کرده است.

 

جیمز باند سرشا رونان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین