کد خبر: 54194 A

کاربران نت‌فلیکس دو میلیارد ساعت را صرف تماشای فیلم‌های این بازیگر مشهور فیلم‌های کمدی کرده‌اند.

ایران آرت: غلبه آدام سندلر بر نت‌فلیکس به خوبی در سال ۲۰۲۰ ادامه پیدا کرده است و هیچ نشانی از آهسته شدن آن نیست.

به گزارش ایران‌آرت، این بازیگر یکی از پرسودترین قراردادها را با این سرویس پخش فیلم و سریال امضا کرده است چرا که بعد از موفقیت فیلم‌های قبلی او از جمله "شش مسخره" در سال ۲۰۱۷ قراردادی چهار ساله را با نت‌فلیکس بست.

دیگر فیلم‌هایی که به عنوان بخشی از این قرارداد ساخته و پخش شده‌اند، شامل "سندی وکسلر" و "معمای قتل" است که شاید مورد انتقاد شدید منتقدان فیلم قرار گرفته باشد ولی بینندگان نت‌فلیکس آن‌ها را میلیون‌ها بار تماشا کرده‌اند.

به نقل از ایندیپندنت بعد از پخش خبر این که جدید‌ترین فیلم سندلر برای نت‌فلیکس با نام "هوبی هالووین" به یکی از پربیننده‌ترین فیلم‌های این سرویس در ایالات متحده مبدل شده است، روشن شد این بازیگر چقدر در نظر تماشاگران نت‌فلیکس محبوب است.

به گفته نت‌فلیکس (به گزارش سایت جوبلو) کاربران بیش از دو میلیارد ساعت را صرف تماشای فیلم‌های سندلر، از جمله استندآپ کمدی او با نام "۱۰۰ درصد تازه" (100% Fresh) کرده‌اند.

قرارداد با نت‌فلیکس اقدامی جسورانه در فعالیت حرفه‌ای سندلر بود که بدون شک بعد از پایان قرارداد فعلی او در سال ۲۰۲۱ تمدید خواهد شد.

پیش‌تر و در سال جاری میلادی به سندلر گفته شد برای ایفای نقش در "جواهرات دست‌نخورده" (Uncut Gems) که در بریتانیا از طریق نت‌فلیکس پخش شد، نامزد دریافت جایزه اسکار خواهد شد.

او به زودی با ایفای نقش در فیلم "فضانورد بوهم" (Spaceman of Bohemia) به ژانر درام بازخواهد گشت. این فیلم که اقتباسی از رمان ۲۰۱۷ یاروسلاو کالفار است داستان فضانوردی را تعریف می‌کند که تنها به ماموریتی در فضا فرستاده می‌شود.

 

آدام سندلر نتفلیکس
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین