کد خبر: 54208 A

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت درباره وضعیت پرویز پورحسینی گفت: روند درمان او بسیار خوب پیش می‌رود و طبق گفته پزشک می‌توان روند درمان را مثبت دانست.

ایران آرت: ۲۲ آبان ماه خبر بستری شدن پرویز پورحسنی بازیگر نامدار و شناخته شده تئاتر،‌ سینما و تلویزیون کشورمان در بیمارسان فیروزگر به سبب درگیر شدن با ویروس کرونا و حمله این ویروس به ریه و دستگاه تنفسی این بازیگر موجی از تشویش و اضطراب را بین اهالی فرهنگ و هنر کشور به وجود آورد.

در همان تاریخ - ۲۲ آبان - از قول مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت در گفت‌وگو با ایرنا عنوان شد که به گفته پزشک معالج، این بازیگر شهیر کشورمان به سبب زیست سالم و بدن آماده‌اش، ‌روند درمان به خوبی پیش می‌رود. اما حضور پورحسینی در بخش مراقبت‌های ویژه هنوز موج نگرانی را با خود به همراه داشت.

سه روز پس از خبر بستری اولیه نیکنام حسینی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا با تاکید بر آنکه پاسخ پرویز پورحسینی به درمان بسیار مثبت بوده است گفت: وی از نظر هوشیاری در سطح عالی به سر می‌برد و با توجه به تاکید پزشکان برای ادامه روند درمان کماکان تحت مراقبت‌های ویژه پزشکی در بیمارستان بستری است.

مدیرعامل موسسه هنرمندان پیشکسوت خاطرنشان کرد: خوشبختانه با توجه به همراهی تیم پزشکان و همدلی دلگرم‌کننده عموم مردم و مسئولان در پیگیری و جویای احوال شدن از حال این بازیگر، باید به اطلاع برسانم که روند درمان او بسیار خوب پیش می‌رود و طبق گفته پزشک می‌توان روند درمان را مثبت دانست هرچند هنوز به شکل کامل خطر برطرف نشده اما آرام آرام وضعیت پرویز پورحسینی به سمت بهبودی درحال حرکت است.

پرویز پورحسینی متولد سال ۱۳۲۰ است و در کارنامه کاری‌اش بازی در بیش از ۱۰۰ فیلم، تئاتر و سریال در همکاری با کارگردان‌های سرشناسی همچون علی حاتمی، بهرام بیضایی، حمید سمندریان، مسعود کیمیایی، احمدرضا درویش، داودمیرباقری و کمال تبریزی ثبت شده است.

او در «یگانه‌ای با من است» شبکه دو سیما ایفای نقش کرده که به تازگی فیلمبرداری‌اش به پایان رسیده و قرار است بعداز سریال «از سرنوشت» که این شب‌ها پخش می‌شود روی آنتن برود.

 

پرویز پورحسینی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین