کد خبر: 54211 A

شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیران صداوسیما پیشنهاد ساخت فصل هفتم "پایتخت" را برای نوروز ۱۴۰۰ به سازندگان این مجموعه داده‌اند

ایران آرت: به نظر می‌رسد که صدا و سیما بالاخره برای ساخت فصل جدید سریال پایتخت دست به کار شده است. بر اساس گزارشی که برخی رسانه‌های سینمایی منتشر کرده‌اند، در شرایطی که پس از حواشی و ماجراهای فصل ششم "پایتخت"، بسیاری ساخته شدن فصل هفتم این سریال را حداقل در کوتاه‌مدت منتفی می‌دانستند، صداوسیما این روزها علاقه خود را به ساخت فصل هفتم این سریال نشان داده و در هفته‌های اخیر به‌طور جدی با سازندگان این سریال پای میز مذاکره نشسته است. مذاکراتی که احتمال تولید زودهنگام فصل هفتم این سریال را بالا برده است.

شنیده‌ها حاکی از آن است که مدیران صداوسیما پیشنهاد ساخت فصل هفتم "پایتخت" را برای نوروز ۱۴۰۰ به سازندگان این مجموعه داده‌اند و امید دارند که بتوانند با این سریال بار دیگر مخاطبان بسیاری را پای تلویزیون بنشانند. اگر طی روزهای آینده توافقات اولیه صورت گیرد پیش‌تولید این سریال به سرعت آغاز خواهد شد.

این مذاکرات برای تولید "پایتخت ۷" در شرایطی رخ می‌دهد که چند بازیگر اصلی این مجموعه، تا پایان سال برای فیلم‌ها و سریال‌های دیگر قرارداد بسته‌اند و مهم‌تر از همه محسن تنابنده که به تازگی نقش‌آفرینی‌اش را در فیلم جدید اصغر فرهادی به پایان رسانده و با پروژه‌های دیگری توافق کرده و همین موضوع، ماجرای تولید "پایتخت ۷" را پیچیده کرده است.

حال باید دید در این شرایط آیا امکان لغو همه‌ این قراردادها امکان‌پذیر است؟ یا آنکه "پایتخت ۷" به نوروز ۱۴۰۰ نمی‌رسد و برای بار دوم این مجموعه به کنداکتور پخش ماه رمضان منتقل می‌شود

 

سریال پایتخت پایتخت 7
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین