کد خبر: 54272 A

بنا بر اخباری که از گروه بازیگران سریال منتشر شده، شخصیت "هوشنگ شرافت" و خانواده او از قصه فصل دوم حذف شده‌اند و فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش در فصل دوم "هیولا" حضور نخواهند داشت.

ایران آرت: پس از استقبال مخاطبان از سریال "هیولا"، مهران مدیری تصمیم گرفت فصل دوم این مجموعه را بسازد و مرداد امسال خبر ساخت "هیولا 2" و ادامه "دورهمی" را اعلام کرد. حالاحالاها از "دورهمی" خبری نیست، اما مهران مدیری به زودی "هیولا 2" را با بازیگران متفاوتی جلوی دوربین خواهد برد. با توجه به تغییراتی که در گروه بازیگران و به دنبال آن قصه اتفاق افتاده است، ساخت فصل دوم "هیولا" ریسک مهمی برای مهران مدیری خواهد بود.

حذف شخصیت‌های اصلی از "هیولا 2"

بنا بر اخباری که از گروه بازیگران سریال منتشر شده، شخصیت "هوشنگ شرافت" و خانواده او از قصه فصل دوم حذف شده‌اند و فرهاد اصلانی، شبنم مقدمی و گوهر خیراندیش در فصل دوم "هیولا" حضور نخواهند داشت. یکی از برگ‌های برنده سریال در فصل اول، شخصیت اصلی قصه یعنی "هوشنگ شرافت" با بازی فرهاد اصلانی بود. بخش مهمی از بار کمدی سریال روی دوش این شخصیت بود و فرهاد اصلانی با بازی بسیار خوب خود در این نقش، "هوشنگ شرافت" را بامزه‌تر و جذاب‌تر کرده بود.

تجربه پر ریسک "هیولا ۲"

به گزارش خراسان در قسمت آخر نیز دیدیم که "هوشنگ" پس از آزادی از زندان تنبیه نشده بود و شرایط از او یک "هیولا" ساخته بود، بنابراین شخصیت او ظرفیت ادامه پیدا کردن در فصل دوم را داشت. اکنون که فصل دوم این سریال در غیاب فرهاد اصلانی، با شخصیت‌های جدید ادامه پیدا کرده است و قصه مستقلی را دنبال می‌کند، دیگر نمی‌توان "هیولا 2" را ادامه فصل اول دانست و احتمالا تنها حال‌وهوای فصل اول را خواهد داشت، به همین دلیل ساخت این سریال برای مهران مدیری یک ریسک به حساب می‌آید.

چالش جدید مهران مدیری

معمولا سریال‌های دنباله‌دار یا فیلم‌های سینمایی چند قسمتی با همان شخصیت‌های اصلی و قصه‌ای جدید ادامه می یابد و مهران مدیری هم در سریال‌های دو فصلی خود همین رویه را در پیش داشته است. به عنوان مثال، او فصل دوم "مرد هزار چهره" با نام "مرد دو هزار چهره" را با محوریت همان شخصیت "مسعود شصتچی" جلوی دوربین برد و در سریال "در حاشیه 2" نیز مانند "در حاشیه" شاهد ماجراهایی بودیم که برای "هومن صحرایی" با بازی سیامک انصاری اتفاق می‌افتاد، بنابراین مهران مدیری در "هیولا 2" با حذف و تغییر شخصیت اصلی قصه، کار کاملا متفاوتی انجام داده است.

اولین همکاری با گروه بازیگران متفاوت

مهران مدیری برای بازیگران فصل دوم "هیولا" هم دست به انتخاب‌های متفاوتی زده است. گفته شده قرار است بهنام تشکر، گلاره عباسی، اندیشه فولادوند و ویشکا آسایش در فصل دوم سریال بازی کنند و محمد بحرانی، سیما تیرانداز و نیما شعبان‌نژاد نیز از بازیگران فصل اول هستند که در فصل دو هم ایفای نقش می‌کنند. مهران مدیری قبلا در فصل نخست "هیولا" با این سه بازیگر همکاری کرده بود، اما تاکنون با چهار بازیگر دیگر سریال تجربه همکاری نداشته است.

بیشتر بازیگران فصل دو تجربه حضور در آثار کمدی را داشته‌اند، اما گلاره عباسی و اندیشه فولادوند کمتر در آثار کمدی بازی کرده‌اند. گفته می‌شود نقش شخصیت اصلی "هیولا 2" را اندیشه فولادوند برعهده دارد. استفاده از حضور بازیگری مانند او در نقش اصلی که به عنوان بازیگر کمدی شناخته نمی‌شود و تجربه زیادی در این زمینه ندارد دومین موضوعی است که تجربه "هیولا 2" را به ریسک نزدیک می‌کند. البته سابقه مهران مدیری نشان می‎دهد او توانایی خوبی در هدایت بازیگران و انتخاب ترکیب گروه بازیگران دارد.

 

مهران مدیری سریال هیولا
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین