کد خبر: 54373 A

در خلاصه داستان فیلم آمده است: کارآگاه استاپارد که شهرتی جهانی دارد با بازی راک‌ول و همکار تازه‌کارش با بازی رونان، خود را در یک معمای قتل گیج‌کننده در لندن گرفتار می‌بینند.

ایران آرت: سرشا رونان، سم‌راک‌ول و دیوید اویلوو برای بازی در فیلمی تریلر با مضمون معمای قتل با سرچ‌لایت پیکچرز به توافق رسیده‌اند. تام جورج کارگردان "این کشور" (This Country) کارگردان فیلم و "مارک چپل" نویسنده‌ی فیلمنامه خواهد بود. "دیمین جونز" تهیه‌کننده‌ی "بانوی آهنین" (Iron Lady) از جمله تهیه‌کنندگان پروژه است.

داستان فیلم در دهه‌ی ۱۹۵۰ لندن روی می‌دهد، جایی که یک تهیه‌کننده‌ی فیلم هالیوودی می‌خواهد از یکی از نمایش‌های "وست اند" را به فیلم تبدیل کند. وقتی که اعضای گروه تولید به قتل می‌رسند، کارآگاه استاپارد که شهرتی جهانی دارد با بازی راک‌ول و همکار تازه‌کارش "کنستابل استاکر" با بازی رونان، خود را در یک معمای قتل گیج‌کننده در لندن گرفتار می‌بینند.

تاریخ تولید این پروژه هنوز مشخص نیست. "کیتی گودسن-توماس" به همراه "ریچارد روییز" و "پیت اسپنسر" مدیران تولید سرچ‌لایت پیکچرز بریتانیا ناظر کیفی پروژه خواهند بود.

سرشا رونان

به گزارش 30نما رونان به‌تازگی در "گزارش فرانسوی" "وس اندرسون" ظاهر شده و به زودی در "آمونیت"  مقابل "کیت وینسلت" دیده خواهد شد. راک‌ول از سوی دیگر در سال‌های اخیر با "فاسی/وردان" شبکه‌ی FX نامزد امی شده و در فیلم "ریچاد جول" به کارگردانی "کلینت ایستوود" بازی کرده. اویلوو نیز به‌تازگی در "جدایی" مقابل "انجلینا جولی" بازی کرده و به زودی در "آسمان نیمه‌شب" ( نت‌فلیکس به کارگردانی "جورج کلونی" دیده خواهد شد.

رونان ماه سپتامبر گفت که برای بازی در "آمونیت" با دوستان همجنسگرای خود مشورت کرده است. شخصیت "شارلوت مورچیسن" با بازی رونان در این فیلم در سوگ از دست دادن فرزند خود است و در این حین با "ماری آنینگ" با بازی وینسلت آشنا می‌شود که توسط همسر شارلوت استخدام شده تا از او مراقبت کند. دوستان رونان فیلم "سرپیچی" با بازی "ریچل وایس" و "ریچل مک‌آدامز" را به او پیشنهاد کرده‌اند.

 

هالیوود سم راکول سرشا رونان بانوی آهنین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین