کد خبر: 54497 A

موفقیت این سوپراستار در پرونده شکایت از امبر هرد و نشریه سان نامحتمل است و او باید هزینه‌ ۶۲۸ هزار پوندی "سان" برای امور حقوقی را پرداخت کند.

ایران آرت: جانی دپ نمی‌تواند به حکم صادر شده دادگاه بریتانیا در مورد پرونده‌ی شکایتش از نشریه‌ی "سان" که او را به رفتار خشونت‌آمیز با "امبر هرد" متهم کرده بود تقاضای استیناف کند.

این پرونده‌ی جنجالی ۲ نوامبر مختومه شد و قاضی این حکم صادر کرد که عبارت "ضارب همسر" که در مقاله‌ی نشریه‌ی بریتانیایی "سان" به کار برده شده "اساساً حقیقت دارد." قاضی "اندرو نیکل" علاوه بر این اعلام کرد که "آقای دپ به خانم هرد تعرض کرده است."

دپ در نظر داشت در مورد این حکم درخواست استیناف کند اما "تایمز" گزارش می‌دهد که درخواست اولیه‌ی نمایندگان دپ رد شده و قاضی گفته است که موفقیت بازیگر در این پرونده نامحتمل است و او باید هزینه‌ی ۶۲۸ هزار پوندی "سان" برای امور حقوقی را پرداخت کند. نمایندگان دپ به این ترتیب می‌توانند در صورت تمایل پرونده را به "دادگاه استیناف" ببرند و اقدامات بعدی را انجام دهند.

به گزارش ۳۰نما پس از اعلام حکم دادگاه، دپ به درخواست استودیوی برادران وارنر از چندگانه‌ی "جانوران شگفت‌انگیز" (Fantastic Beasts) کناره‌گیری کرد و به فاصله‌ی تنها چند روز بعد، شایعه‌ی مذاکره‌ی استودیو با "مدس میکلسن" برای جانشینی دپ به گوش رسید. میکلسن انجام مذاکره را رد کرده و می‌گوید منتظر تماس تلفنی وارنرهاست. "جود لا" همبازی دپ در این چندگانه نیز اخیراً گفت که "باید به تصمیم استودیو احترام گذاشت."

 

جانی دپ
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین