کد خبر: 54524 A

بازیگر نقش چندلر در سریال "فرندز" خبر نامزدی‌اش با مالی هرویتس را تایید و از نامزدش به عنوان بهترین زن روی زمین یاد کرد.

ایران آرت: متیو پری با دوستش "مالی هرویتس" نامزد کرد. ستاره‌ی ۵۱ ساله سریال "دوستان" در مصاحبه با "پیپل" می‌گوید: "تصمیم گرفتم که نامزد کنم. خوشبختانه، با بهترین زن روی زمین قرار می‌گذارم."

پری و هرویتس که مدیر آژانس استعدادیابی است از سال ۲۰۱۸ با یکدیگر قرار می‌گذارند. هرویتس در تعطیلات سال نوی ۲۰۱۹ تصویری از خودشان در صفحه‌ی پرایوت اینستاگرامش منتشر کرد و دوستی با پری را تأیید کرد.

هرویتس فوریه سال ۲۰۲۰ با ارسال تصویر دیگری با ارجاع به حساب جدید پری در اینستاگرام در آن زمان نوشت: "دومین سالی است که ولنتاین من است، اما اولین سالش به عنوان یک اینفلوئنسر اینستاگرام است. ولنتاین مبارک محبوب من."

photo_۲۰۲۰-۱۱-۲۷_۱۶-۱۴-۲۹

به گزارش 30نما پری پیش از آشنایی با هرویتس ۲۹ ساله، شش سال با "لیزی کپلان" بازیگر آمریکایی بود و در سال ۲۰۱۲ به این رابطه پایان داد.

"کورتنی کاکس" دیگر ستاره‌ی "دوستان" نیز اپیزود ۱۹ نوامبر ۱۹۹۸ سریال را بازآفرینی کرد و به مناسبت عید شکرگزاری، با یک بوقلمون روی سرش رقصید. کاکس در شبکه‌های اجتماعی به شوخی نوشت اگر یک تصویر گیف دیگر از خودش با سر بوقلمون ببیند که "مثل احمق‌ها" به نظر می‌رسد، از کوره درخواهد رفت.

کاکس اضافه کرد: "با توجه به اینکه من به نماد عید شکرگزاری تبدیل شده‌ام، بفرمایید، امیدوارم که شاد شده باشید." و سپس رقص سریال را در آشپزخانه‌اش بازآفرینی کرد.

ویژه‌برنامه‌ سریال "دوستان" برای شبکه‌ی HBO Max قرار است در ماه مارس سال ۲۰۲۱ فیلمبرداری شود. این پروژه باید بهار گذشته از این شبکه روی ایر می‌رفت اما پاندمی ویروس کرونا آن را چندین بار به تعویق انداخت.

 

سریال فرندز متیو پری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین