کد خبر: 54553 A

شرایط برای ساختن ادامه برنامه عصر جدید سخت شده است و این احتمال می‌رود که این برنامه ناتمام بماند یا آنکه علیخانی و سایر عوامل برنامه به محض کمتر شدن محدودیت‌ها آن را در شرایطی ویژه و در مدتی کوتاه به پایان برسانند.

ایران آرت: با شیوع کرونا برنامه‌های رسانه ملی دچار تغییر و تحول بسیاری شده است و بیشترین تغییر در برنامه‌های تعاملی با حضور مخاطب خود را نشان داده است، قاب جادویی تلویزیون سال‌هاست که مردم را به تماشا فرامی‌خواند و نقش مهمی در پر کردن اوقات فراغت مردم بر عهده دارد و یکی از شاخص ترین برنامه های رسانه ملی "عصر جدید" است.

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت برنامه "عصر جدید" که در فصل‌های گذشته توانسته بود در جذب مخاطب موفقیت‌های چشمگیری داشته باید با شیوع کرونا به یکباره در تولید، دچار مشکل شد و عوامل برای حضور شرکت کنندگان به خصوص با موج دوم شیوع کرونا مجبور به تغییراتی در ضبط برنامه شدند به طوری که  احسان علیخانی به عنوان تهیه کننده در مقطعی با حضور تعداد کم تماشاگر برنامه عصر جدید را ضبط کرد، حتی در مقطع دیگر بدون تماشاگر روی آنتن رفت، اما حالا با تشدید محدودیت‌ها تغییرات قبلی کارساز نیست و نفس‌های این برنامه نیز به شماره افتاده است.

بنا بر اعلام عوامل برنامه قرار بود مرحله نیمه‌نهایی "عصر جدید" ابتدای آبان ماه پخش شود، اما اکنون در اواسط آذرماه هستیم و همچنان این برنامه نتوانسته به جدول پخش شبکه سه سیما بازگردد. برنامه‌ای که قرار بود فینال آن در شب یلدا پخش شود هنوز در ضبط و تولید نیمه نهایی مانده است و همه گیری کرونا برنامه ریزی‌های عوامل تولید برنامه "عصر جدید" را بهم ریخت.

شیوع ویروس کرونا و قدرت انتقال آن روند تولید برنامه ها را دچار مشکل کرده است،با شرایط موجود تصمیم به ضبط ادامه برنامه "عصر جدید" برای عوامل بسیار سخت شده است.

از ابتدای آذرماه با آغاز شیوع موج جدید همه گیری این ویروس، تصمیم جدی ستاد ملی کرونا برای قرنطینه دو هفته‌ای در شهر‌هایی با وضعیت قرمز بیش از پیش باعث برهم خوردن برنامه ریز‌هایی برای تولید برنامه‌های تعاملی شده است.  

عصر جدید

به نقل از رسانه وابسته به تلویزیون در برنامه "عصر جدید" نیز با توجه به حضور شرکت‌کنندگان از نقاط مختلف کشور، تردید احسان علیخانی برای ضبط بیشتر است، از طرفی افراد بسیاری در پشت صحنه برنامه "عصر جدید" حضور دارند و سختی رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در این حجم از حضور ساعات طولانی باعث شده عصر جدیدی‌ها همچنان در انتظار اوضاع بهتر برای آغاز ضبط و تولید بمانند و اگر شرایط بهتر شود عوامل به زودی  تصمیم به ضبط برنامه خواهند گرفت.

البته با استقبال خوب مخاطبان از فصل  اول و دوم مسابقه استعدادیابی "عصر جدید" عوامل برنامه فراخوانی برای فصل سوم منتشر کردند.باید دید کرونامی تواند برای عصرجدید در شرایط کنونی نقطه پایان بگذارد یا عوامل این برنامه با بهبود نسبی اوضاع تدبیری برای تولید مجدد این برنامه می‌اندیشند.

 

احسان علیخانی عصر جدید
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین