کد خبر: 54605 A

آخرین پلان ها از حضور مرحوم سیروس گرجستانی در دنیای بازیگری، امشب در قالب سریال "شرم" از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

ایران آرت: با پخش آخرین نقش آفرینی مرحوم سیروس گرجستانی در سریال "شرم"، از دوشنبه ـ ۱۰ آذر ماه ـ سیاوش طهمورث جایگزین این بازیگر فقید می شود.

روابط عمومی پروژه "شرم" اعلام کرده است که آخرین پلان ها از حضور مرحوم سیروس گرجستانی در دنیای بازیگری، امشب در قالب این سریال، از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

پس از آن، با پخش پلی بکی در قالب سریال، یاد و خاطره این بازیگر فقید گرامی داشته می شود و در ادامه سیاوش طهمورث در سخنانی با کسب اجازه از این بازیگر تازه درگذشته، ایفای نقش او را ادامه می دهد.

این اتفاق را پیشتر و پس از درگذشت زنده یاد پوپک گلدره، در سریال تلویزیونی "نرگس" هم شاهد بود. در پلان های آخر حضور این بازیگر در سریال "نرگس"، پلی بکی از تصاویر حضور او پخش شد و در ادامه لاله اسکندری در سخنانی خود را به عنوان بازیگر نقش جایگزین معرفی کرد.

مرحوم سیروس گرجستانی هم مشغول بازی در سریال "شرم" بود که در اواسط کار بر اثر حمله قلبی درگذشت. تصاویر ایفای نقش این بازیگر فقید امشب و در قسمت ششم سریال، برای آخرین بار از تلویزیون روی آنتن می رود و سپس سیاوش طهمورث جایگزین وی برای ادامه نقش "عزیز آقا" معرفی می شود.

شرم یک ملودرام اجتماعی است که با حضور بازیگرانی چون ابوالفضل پورعرب، فاطمه گودرزی، اردلان شجاع کاوه، فریبا متخصص، نسیم ادبی، سید مهرداد ضیایی، آشا محرابی، الهام طهموری، میلاد میرزایی، نیما نادری، مهرزاد جعفری، مهیار شاپوری، مرحوم سیروس گرجستانی و سیاوش طهمورث جلوی دوربین رفته و هم اکنون هر شب ساعت ۲۰:۴۵ روی آنتن شبکه سه سیما می رود

 

سیروس گرجستانی سریال شرم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین