کد خبر: 54699 A

علی نصیریان می‌گوید: حاتمی انسان بسیار شریف و ملایم بود و کم عصبانی می‌شد و بیشتر برای پیشبرد کارهایش دوستانه رفتار می‌کرد.

ایران آرت: امروز سالروز وفات علی حاتمی کارگردان مطرح سینمای ایران است، به او سعدی سینما می‌گویند فیلمسازی که در همان تعداد آثاری که ساخت برای همیشه خود را ماندگار کرد و توانست محبوبیت همیشگی به دست آورد.

علی نصیریان بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، درباره علی حاتمی و اینکه چرا این کارگردان پس از سال‌ها که از فوتش می‌گذرد هنوز محبوب است و حتی مورد توجه نسل جدیدی که او را ندیدند، ولی آثارش را مشاهده می‌کنند قرار می‌گیرد، گفت: هر کارگردانی یک سبک و روش خاصی دارد، حاتمی با همه دوست بود و کارهایش را به دوستی، رفاقت و احترام انجام می‌داد و این موضوع همیشه در آثارش هم نمود پیدا می‌کرد.

وی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان افزود: حاتمی انسان بسیار شریف و ملایم بود و کم عصبانی می‌شد و بیشتر برای پیشبرد کارهایش دوستانه رفتار می‌کرد.

عکسی دیده نشده از علی حاتمی در پشت صحنه فیلم سوته دلان

عکسی دیده نشده از علی حاتمی در پشت صحنه فیلم سوته دلان که اخیرا توسط لیلا حاتمی به موزه سینما اهدا شده است
 

این بازیگر با اشاره به دلیل شکل گیری همکاری با علی حاتمی بیان کرد: از نظر دوره کاری هم نسل و هم دوره بودیم و از آنجایی که کار تئاتر و نمایشنامه نویسی هم می‌کرد آشنایی داشتیم و همدیگر را می‌دیدیم این آشنایی‌ها ادامه داشت تا اینکه سراغ سینما و تلویزیون رفت و در آنجا نیز توانستیم با هم همکاری کنیم.

گفتنی است علی نصیریان در آثاری، چون هزاردستان، کمال الملک، ستارخان با زنده یاد علی حاتمی همکاری داشته است.

علی حاتمی علی نصیریان
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین