کد خبر: 54705 A

گامبی وزیر یا ملکه شطرنج عنوان پربیننده‌ترین و پربحث‌ترین سریال این روزهای جهان است که موفق شده رکوردهای مختلفی را هم بشکند.

ایران آرت: هفته گذشته سرویس نتفلیکس اعلام کرد که سریال (مینی سریال) The Queen’s Gambit به پربیننده ترین مینی سریال این سرویس تبدیل شده و در طول ۲۸ روز اول انتشارش بیش از ۶۲ میلیون خانواده در سراسر جهان به تماشای آن نشسته اند (هر حساب کاربری که بیش از دو دقیقه به تماشای این سریال بنشیند جزو بینندگان آن محسوب شده است). سریال The Queen’s Gambit در مورد یک دختر نوجوان نابغه در شطرنج است.

هفته گذشته سرویس نتفلیکس اعلام کرد که سریال (مینی سریال) The Queen's Gambit به پربیننده ترین مینی سریال این سرویس تبدیل شده است.

به گزارش روزیاتو این مینی سریال در هفت اپیزود منتشر شده و در همان ابتدا به خاطر سبک روایتش بیننده را غافلگیر می کند. نویسندگی و کارگردانی این سریال را اسکات فرانک (سریال Godless) بر اساس رمانی از والتر تویس بر عهده داشته است. این سریال خیلی زود به یکی از پربیننده ترین سریال های نتفلیکس تبدیل شده و تبلیغ شفاهی نقش مهمی در افزایش تعداد مخاطبان آن در سراسر جهان در دوران خانه نشینی کرونایی داشته است. داده های تازه نشان می دهند که مخاطبان این سریال پس از انتشار در ۲۳ دسامبر گذشته در نتیجه تبلیغات شفاهی شخص به شخصی صعودی مداوم داشته است.

 

گامبی وزیر - ملکه شطرنج

 

هفته گذشته سرویس نتفلیکس اعلام کرد که سریال (مینی سریال) The Queen's Gambit به پربیننده ترین مینی سریال این سرویس تبدیل شده است.

در تازه ترین لیست Nielsen از بهترین سریال های سرویس های استریمینگ که اخیراً منتشر شده، سریال The Queen’s Gambit با ۱.۸۵ میلیارد دقیقه تماشا از ۲۶ اکتبر تا اول نوامبر در ایالات متحده در صدر قرار داشته است. در فهرست قبلی که مربوط به ۱۹ تا ۲۵ اکتبر بود، این سریال با ۵۵۱ میلیون دقیقه تماشا در رتبه دهم قرار داشت. این سریال در فهرست های اخیر Nielsen حتی توانسته سریال پربیننده و محبوب The Mandalorian از سرویس دیزنی پلاس را نیز پشت سر بگذارد. این سریال که فصل دوم آن به تازگی آغاز شده، در آخرین فهرست Nielsen با ۱.۰۳ میلیارد دقیقه تماشا بعد از The Queen’s Gambit و The Office که آن هم از محصولات نتفلیکس است در رتبه سوم قرار دارد.

 

ملکه شطرنج گامبی وزیر
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین