کد خبر: 54752 A

ایران آرت: کریس اوانز ستاره‌ی فیلم‌های مارول در نقش "کاپیتان آمریکا" بیش از سایر بازیگران "دنیای سینمایی مارول" خود را درگیر بحث‌های سیاسی می‌کند و شاید از این نظر "مارک رافلو" بازیگر نقش "هالک" به پای او برسد. او مؤسس پلتفرم ویدیو-محوری موسوم به "یک نقطه‌ی شروع" بوده و به واسطه‌ی آن به "اجلاس وب" دعوت شده است. در این کنفرانس مجازی از اوانز سؤال می‌شود که آیا تاکنون به تلاش برای رسیدن به یک مقام سیاسی فکر کرده یا نه.

اوانز در پاسخ می‌گوید: "به نظر کار زیادی می‌طلبد. نمی‌دانم. امیدوارم کار به جایی برسد که احتیاجی حس نکنم. وقتی در دی.سی بودیم، همیشه با مقامات منتخب گفتگو می‌کردیم. همگی می‌گفتند سمت خوب شهردار است. سمت خوب در سیاست شهردار است."

اوانز اضافه می‌کند: "نمی‌دانم. ببینید، دشواری‌هایش خودش را هم دارد. فکر می‌کنم مردم بیش از هر شغل دیگری دوست دارند پشت میز نشین سیاسی شوند و بگویند: "این کاری است که باید کرد." اما من تردیدی ندارم که وقتی به آنجا برسی مفهوم زد و بند و مصالحه به‌شکل ویرانگری واقعی جلوه می‌کند و این می‌تواند کار را سخت کند. بنابراین نمی‌دانم که شهامتش را دارم یا نه زیرا فکر می‌کنم فوراً بدبین خواهید شد، متوجه منظورم هستید؟ اما من ترجیح می‌دهم آرمان‌گرا و امیدوار باشم. نمی‌دانم. شاید راه‌های دیگری برای کمک‌رسانی پیدا کنم."

30نما نوشت با این حال اوانز کاملاً گزینه‌ی ورود به سیاست را از روی میز کنار برنمی‌دارد و می‌گوید: "هرگز نگویید هرگز. اما حقیقت این است که به اندازه‌ی کافی نمی‌دانم – نمی‌خواهم این حرف فروتنانه به نظر برسد."

 

هالیوود کریس اوانز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین