کد خبر: 54791 A

او دختر یکی از سرمایه‌گذاران پرنفوذ نیویورک است. دختری زیبا، مغرور و به‌شدت کنجکاو است که برای مشارکت در حل یک معمای قتل حاضر است هر کاری انجام دهد.

ایران آرت: سلینا گومز خواننده و بازیگر ۲۸ ساله آمریکایی دوشنبه ۷ دسامبر در حال فیلمبرداری سریال "تنها قتل‌های ساختمان" (Only Murders in the Building) در آپر وست ساید نیویورک دیده شد.

در این سریال کمدی برای شبکه‌ی Hulu "مارتین شورت" و "استیو مارتین" نیز نقش‌آفرینی خواهند کرد. گومز در محل فیلمبرداری این پروژه با دو ظاهر متفاوت یکی با هدفن و دیگری با ماسک و جامپ‌سوت سرخ رنگ دیده شده است.

به گزارش ۳۰نما مارتین شورت پیش‌تر در مصاحبه با "دیلی بیست" گفته بود که این سریال در فصل پاییز فیلمبرداری خواهد شد. او می‌گوید: "قرار است در ماه اکتبر در نیویورک فیلمبرداری شود. نامش "تنها قاتلین ساختمان" است و در مورد سه نفر است که در یکی از آن آپارتمان‌های بزرگ نیویورک زندگی می‌کنند. یکدیگر را در آسانسور می‌بینند و کرنشی می‌کنند، اما هیچ‌وقت با هم حرف نمی‌زنند. حتی اسم یکدیگر را نمی‌دانند. یک بار در آسانسور با نفر چهارمی برخورد می‌کنند و بعد می‌فهمند که این فرد کشته شده و تصمیم می‌گیرند قاتل را پیدا کنند."

selena-gomez-only-murders-1

"تی‌ام‌زی" گزارش داده است که شخصیت گومز در سریال "مارگارت" نام دارد و دختر یکی از سرمایه‌گذاران پرنفوذ نیویورک است. مارگارت دختری زیبا، مغرور و به‌شدت کنجکاو است که برای مشارکت در حل یک معمای قتل حاضر است هر کاری انجام دهد.

 

selena-gomez-only-murders-8-scaled

سلنا گومز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین