کد خبر: 54845 A

"به بالا نگاه نکن" که جنیفر لارنس در آن با دی‌کاپریو همبازی شده و به تازگی تصویری از آنها در کنار هم منتشر شد، نخستین فیلم لارنس پس از یک سال وقفه است.

ایران آرت: جنیفر لارنس در صحنه فیلم جدیدش در کنار لئوناردو دی‌کاپریو دیده شد. 

این دو برنده اسکار در نقش‌های اصلی فیلم "به بالا نگاه نکن" بازی خواهند کرد که به کارگردانی آدام مک کی (وایس و رکود بزرگ) در بوستون ساخته شده و در نت‌فلیکس اکران خواهد شد.  

این نخستین فیلم لارنس پس از یک سال وقفه است. او همچنین کار روی فیلم "ام اِی ۲۴" موسوم به "سرخ، سفید و آب" را تمام کرده است. 

وقفه به معنای آن است که لارنس پس از فیلم‌های "پرستوی قرمز" و "اکس-مِن: ققنوس سیاه" که در سال ۲۰۱۹ روی اکران رفت، بیش از دو سال است که در فیلمی بازی نکرده است.

یکی از هواداران لارنس گفت: "بله، برنده اسکار جنیفر لارنس به صحنه بازگشته است." 

هوادار هیجان‌زده دیگری افزود: "جنیفر لارنس به فیلم بازگشته است، طبیعت خودش شفا می‌دهد." 

jennifer-lawrence-leonardo-dicaprio-dont-look-up-3

به گزارش ایندیپندنت فیلم "بالا را نگاه نکن" که در آن لارنس با موی قرمز ظاهر می‌شود، داستان دو دانشمند دون‌پایه است که تلاش می‌کنند به جهانیان در مورد برخورد قریب الوقوع یک سیارک به زمین هشدار دهند. 

لارنس و دی‌کاپریو با هنرپیشگان سرشناسی چون مریل استریپ، کیت بلانشت، تیموتی شالامی و متیو پری یکی از بازیگران سریال "دوستان" هم‌بازی خواهند بود.

این فیلم همچنین بار دیگر دی‌کاپریو را در کنار جونا هیل، هم‌بازیش در فیلم "گرگ‌های وال‌استریت" قرار می‌دهد. 

آریانا گرانده خواننده و اسکات مسکادی که همان رپر "کید کادی" است نیز که به تازگی برنامه تلویزیونی‌اش موسوم به "ما همان کسانی هستیم که هستیم" را تمام کرده در این فیلم ظاهر خواهند شد.

 

لئوناردو دی کاپریو جنیفر لارنس به بالا نگاه نکن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین