کد خبر: 55046 A

با ادامه روند شیوع ویروس کرونا، افتتاح موزه "اسکار" باز هم به تعویق افتاد.

ایران آرت: تاریخ افتتاح موزه "اسکار" واقع در لس‌انجلس بار دیگر به تعویق افتاد، چراکه مقام‌های این شهر معتقدند با وجود ادامه شیوع ویروس کرونا افتتاح این موزه تصمیم درستی نخواهد بود.

افتتاح موزه آکادمی علوم و هنرهای سینما که خانه گنجینه‌های هالیوودی همچون کفش‌های یاقوتی "جودی گارلند" در فیلم "جادوگر شهر اوز" یا شنل دراکولا خواهد بود، پیش تر نیز به تعویق افتاده بود.

۳۰ آوریل به عنوان تاریخ بازگشایی موزه "اسکار" معرفی شده بود اما با به تعویق افتادن تاریخ افتتاح این موزه، علاقه‌مندان از ۳۰ سپتامبر امکان بازدید از این موزه را خواهند داشت.

به گزارش ایسنا روز چهارشنبه با ثبت بیش از ۵۲هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در کالیفرنیا، این ایالت به یکی از کانون‌های اصلی ابتلا به ویروس کرونا در ایالات متحده تبدیل شد.

با اینکه روند واکسیناسیون در هفته جاری آغاز شد اما ظرفیت تخت‌های بخش‌های مراقبت ویژه بسیاری از بیمارستان‌های جنوب کالیفرنیا تکمیل شده است.

در حال حاضر تمامی موزه‌های سرپوشیده لس آنجلس به دلیل محدودیت‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا تعطیل شده‌اند.

مراسم اهدای جوایز اسکار نیز به دلیل تعطیل شدن سالن‌های سینما و به وجود آمدن تغییراتی در تقویم اکران فیلم‌ها با هشت هفته تاخیر در ۲۵ آوریل برگزار خواهد شد.

 

اسکار موزه اسکار
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین