کد خبر: 55047 A

براون نقش نوجوانی را بازی می‌کند که پس از رفاقت با یک ربات، متوجه می‌شود ربات توسط برادر گمشده‌اش برایش فرستاده شده است.

ایران آرت: میلی بابی براون که به‌تازگی در فیلم "انولا هملز" نت‌فلیکس دیده شده، به فیلم بلند دیگری پیوسته است که این بار مستقیماً در پلتفرم‌های دیجیتال عرضه نخواهد شد و ابتدا به صورت گسترده در سالن‌های سینما روی پرده می‌رود. یونیورسال امتیاز پخش فیلم علمی-تخیلی "الکتریک استیت" به کارگردانی "برادران روسو" را خریداری کرد. این فیلم بر اساس یک رمان مصور به همین نام نوشته‌ی "سایمن استالنهاگ" ساخته خواهد شد.

روسوها که به زودی فیلم جدیدشان "گیلاس" (Cherry) با بازی "تام هالند" را به اپل تی‌وی+ می‌برند، با کمپانی AGBO خود، تهیه‌کنندگان "الکتریک استیت" نیز خواهند بود. نویسندگی این فیلم به "استیون مک‌فیلی" و "کریستفر مارکوس" سپرده شده که با روسوها در سه فیلم "کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان"، "کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی" و "انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت" و "انتقام‌جویان: آخر بازی" همکاری کرده‌اند.

به گزارش 30نما در "الکتریک استیت" براون نقش نوجوانی را بازی می‌کند که پس از رفاقت با یک ربات، متوجه می‌شود ربات توسط برادر گمشده‌اش برایش فرستاده شده است. آن‌ها با هم سفری را برای جستجوی برادر آغاز می‌کنند و در این دنیای پسا-آخرالزمانی با دسیسه‌چینی‌هایی برخورد می‌کنند. "ان‌پی‌آر" رمان "الکتریک استیت" را یکی از بهترین کتاب‌های سال ۲۰۱۸ نامیده است. امتیاز تولید فیلم بر اساس کتاب در سال ۲۰۱۷ توسط کمپانی برادران روسو خریداری شد و در آن زمان "اندی موشتی" کارگردان "آن" (It) قرار بود بر روی صندلی کارگردانی بنشیند. اما موشتی به سراغ کارگردانی "فلش" (Flash) برای برادران وارنر رفت، هرچند به عنوان تهیه‌کننده در "الکتریک استیت" مشارکت می‌کند.

"برادران روسو" فیلم پرخرج دیگری به نام "مرد خاکستری" را نیز باید در نت‌فلیکس تولید کنند. تاکنون "کریس اوانز"، "رایان گاسلینگ" و "آنا د آرماس" به این پروژه ملحق شده‌اند. روسوها فیلم اکشن "موصل" (Mosul) را نیز برای نت‌فلیکس به عنوان تهیه‌کننده ساخته‌اند.

بابی براون سال آینده در فصل چهارم "چیزهای عجیب" (Stranger Things) نت‌فلیکس و "گودزیلا  در برابر کونگ" (Godzilla v. Kong) برادران وارنر دیده خواهد شد که ۲۱ می به HBO Max می‌رود.

تولید "الکتریک استیت" اواخر سال ۲۰۲۱ یا اوایل سال ۲۰۲۲ آغاز خواهد شد.

 

میلی بابی براون خانم بازیگر انولا هولمز انولا هلمز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین