کد خبر: 55094 A

در حالی که لابوف امسال برای بازی در فیلم "تکه‌های یک زن" یکی از مدعیان کسب اسکار دانسته می‌شد، نت‌فلیکس نام او را از کمپین تبلیغاتی این فیلم درام حذف کرده است.

ایران آرت: شیا لابوف که سال گذشته با "پسر عزیز" (Honey Boy) پس از بازپروروی به رستگاری رسیده بود، دوباره در هالیوود به شخصیتی مطرود بدل شد. هفته‌ گذشته "نیویورک تایمز" فاش کرد که "اف‌ای‌ای توییگز" دوست سابق این بازیگر، او را به بدرفتاری جسمی و جنسی متهم کرده است.

در حالی که لابوف امسال برای بازی در فیلم "تکه‌های یک زن" (Pieces of a Woman) یکی از مدعیان کسب اسکار دانسته می‌شد، نت‌فلیکس نام او را از کمپین تبلیغاتی این فیلم درام حذف کرده است. نام لابوف در وبسایت نت‌فلیکس نه در خلاصه‌ی داستان فیلم دیده می‌شود و نه در بخش‌هایی که شبکه قصد رقابت دارد.

هالیوود به نظر با بازپروری، گذشته بازیگران و فیلمسازان را فراموش می‌کند. "رابرت داونی جونیور" پس از مدت‌ها درگیری با اعتیاد، با استقبال صنعت سرگرمی مواجه شد. لابوف با انتشار بیانیه‌ای از طریق "نیویورک تایمز" در واکنش به شکایت خواننده عذرخواهی کرد و گفت: "اعتیاد به الکل و اختلال روانی پی‌تی‌اس‌دی من درمان نشده" اما اضافه می‌کند که یکی از اعضای یک برنامه‌ی ۱۲ مرحله‌ای ترک اعتیاد به مشروبات الکلی است.

به گزارش 30نما فیلم "تکه‌های یک زن" به کارگردانی "کورنل موندروتسو" در مورد فروپاشی روانی زنی به نام مارتا با بازی "ونسا کربی" و همسرش شان با بازی لابوف پس از یک زایمان ناموفق است. کربی در جشنواره‌ی فیلم ونیز برنده‌ی جایزه‌ بهترین بازیگر زن شد.

منابع نزدیک به نت‌فلیکس می‌گویند حتی بدون شکایت از لابوف، این شبکه قصد نداشت برای این بازیگر کمپین کسب جایزه به راه بیندازد و کربی، "الن برستین" در بخش بهترین بازیگر نقش مکمل، موندروتسو در بخش بهترین کارگردانی و "کاتا وبر" در بخش نویسندگی اولویت‌های اول بوده‌اند.

جدا از اتهامات جسمی، جنسی و عاطفی، توییگز ادعا می‌کند که لابوف آگاهانه یک بیماری مقاربی به او داده است. "کارولاین فو" دوست سابق دیگر بازیگر، او را به بدرفتاری متهم کرده است. "آلما هارل" کارگردان "پسر عزیز" هم با انتشار بیانیه‌ی جداگانه‌ای نوشت: "برای شهامت و مقاومت اف‌کی‌ای توییگز احترام زیادی قائلم. خواندن در مورد آنچه که او باید تحمل می‌کرده قلب مرا شکست و من با او اعلام همبستگی می‌کنم. عشقم را نثار او، کارولاین فو و تمامی قربانیان خشونت خانگی و همه‌ی کسانی می‌کنم که سعی دارند چرخه‌ی بدرفتاری را متوقف کنند."

 

هالیوود شیا لابوف آزار جنسی ونسا کربی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین