کد خبر: 55123 A

دیوید گوردون گرین کارگردان فیلم "هالووین"، ساخت دنباله فیلم ترسناک "جن گیر" را بر عهده خواهد گرفت.

ایران آرت: "دیوید گوردون گرین" در سال ۲۰۱۸ فیلم موفق "هالووین" را ساخت که با بودجه ۱۰ میلیون دلاری به فروش ۲۵۵ میلیون دلار دست یافت و دو قسمت جدید این فیلم سینمایی با نام های "هالووین می کشد" و "هالووین پایان می دهد" را نیز نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی کرده است. 

"گوردون گرین" در حاالی به احتمال قوی کارگردانی دنباله فیلم معروف "جن گیر" را بر عهده می گیرد که "ویلیام فردکین" خالق نسخه اصلی این فیلم اخیرا هرگونه مشارکت و همکاری با قسمت های جدید این فیلم را رد کرده است. 

به نقل از ایسنا، نسخه اصلی "جن گیر" در سال ۱۹۷۳ به کارگردانی "ویلیام فردکین" به سینما آمد و به عنوان یکی از موفق ترین فیلم های ترسناک تاریخ سینما به فروش ۴۴۱ میلیون دلاری دست یافت و برای ۴۴ سال پرفروش‌ترین فیلم ترسناک تاریخ سینما بود تا رکورد آن توسط فیلم "آن" شکسته شد. "جن گیر" در ۱۰ شاخه نامزد اسکار شد و دوجایزه نیز دریافت کرد. 

فیلم هایی که در ادامه نسخه اصلی "جن گیر" (۱۹۷۳) ساخته شدند هیچ یک به موفقیتی در سطح آن دست نیافتند. "جن گیر ۲: مرتد" در سال ۱۹۷۷ ساخته شد و علی رغم نقش آفرینی "ریچارد برتون" و "لیندا بلر" بازیگر فیلم اصلی "جن گیر"، از آن به عنوان یکی از بدترین فیلم های تاریخ سینما یاد می شود. "جن گیر ۳" به کارگردانی خودِ "ویلیام پیتر بلتی" با بازحورهای بهتری رو به رو شد اما هیچگاه با فیلم اصلی قابل مقایسه نبود. فیلم "جن گیر: آغاز" محصول ۲۰۰۴ نیز از لحاظ هنری و تجاری با یک شکست رو به رو شد. 

 "دیوید گوردون گرین" با همکاری دو کمپانی "Blumhouse" و "Morgan Creek" دنباله فیلم "جن گیر" را کارگردانی خواهد کرد.

 

جن گیر هالووین فیلم هالووین دیوید گوردون گرین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین