کد خبر: 55139 A

"چیز‌های کوچک" قرار است ۲۹ ژانویه ۲۰۲۱ اکران شود و همزمان با اکران سینمایی در سرویس نمایش آنلاین HBO Max نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

ایران آرت: دنزل واشینگتن و رامی مالک در فیلم "چیز‌های کوچک" بازی خطرناکی را با جرد لتو آغاز می‌کنند. این سه برنده اسکار در این فیلم مهیج و روانشناختی به کارگردانی و نویسندگی جان لی هنکاک در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

رامی مالک برای فیلم سینمایی "حماسه کولی" جایزه بهترین بازیگر مرد و جرد لتو برای "باشگاه خریداران دالاس" جایزه اسکار بهترین نقش مکمل مرد را دریافت کرده‌اند. دنزل واشینگتن نیز با فیلم "روز تمرین" و "افتخار" به ترتیب جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی و نقش مکمل مرد را دریافت کرده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان در این فیلم دنزل واشینگتن نقش جانشین کلانتر یک منطقه را بازی می‌کند و درگیر ماجرای دنبال کردن و تحقیق درباره یک قاتل سریالی می‌شود که در لس آنجلس رعب و وحشت ایجاد کرده است. شخصیت جیم باکستر با بازی رامی مالک در رأس این تحقیقات قرار دارد. صوفیا واسلیوا، تری کینی، مایکل هیات، جیسون جیمز ریشتر و کریس بائر از دیگر بازیگران این فیلم هستند.

مثلث بازیگران اسکاری در «چیز‌های کوچک»

"چیز‌های کوچک" قرار است ۲۹ ژانویه ۲۰۲۱ اکران شود و از آنجا که کمپانی برادران وارنر توزیع‌کننده آن است، همزمان با اکران سینمایی در سرویس نمایش آنلاین HBO Max نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.


مثلث بازیگران اسکاری در «چیز‌های کوچک»

دنزل واشنگتن جرد لتو دنزل واشینگتن رامی مالک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین