کد خبر: 55252 A

در این سریال بازیگرانی چون "دفنی کین"، "روث ویلسون"، "امیر ویلسون"، "اندرو اسکات"، "ویل کین"، و "لین مانوئل میراندا" نقش‌آفرینی کرده‌اند.

ایران آرت: شبکه‌ی HBO و BBC اعلام کردند که فصل سوم "نیروی اهریمنی او" (His Dark Materials) آخرین فصل سریال خواهد بود. این سریال فانتزی پربیننده از کتاب‌های "فیلیپ پولمن" اقتباس شده و در دو فصل اول با استقبال مخاطبین و منتقدین همراه بوده است. در این سریال بازیگرانی چون "دفنی کین"، "روث ویلسون"، "امیر ویلسون"، "اندرو اسکات"، "ویل کین"، و "لین مانوئل میراندا" نقش‌آفرینی کرده‌اند. 

"فرانچسکا اورسی" نایب رئیس HBO می‌گوید: "تبدیل آثار حماسی، پیچیده و از نظر فرهنگی عمیق فیلیپ پولمن به سریال تلویزیونی افتخاری بزرگ بوده است. از همکاران‌مان در BBC و تمام اعضای گروه "بد وولف" به رهبری "جین ترانتر" خستگی‌ناپذیر برای کار استثنائی‌شان در دو فصل اول قدردانی می‌کنیم. امیدواریم که این سه‌گانه را با آخرین بخش از ماجراجویی لایرا تکمیل کنیم."

به گزارش ۳۰نما فصل دوم "نیروی اهریمنی او" ۱۶ نوامبر پخش شده بود، در حالی آغاز شد که "لرد ازری‌یل" پلی به دنیایی جدید باز کرده و "لایرا" پریشان از مرگ بهترین دوستش، به دنبال ازری‌یل به سرزمین‌های ناشناخته قدمی می‌گذارد. او در شهری متروک و مرموز با "ویل" برخورد می‌کند، پسری از دنیای ما که او هم از گذشته‌ای دردناک می‌گریزد. لایرا و ویل متوجه می‌شوند که سرنوشت‌شان این است که ویل با پدرش ملاقات کند. در همین حین، خانم کولتر در جستجوی لایرا است، و می‌خواهد به هر قیمتی که شده او را به خانه بازگرداند.

 

هالیوود نیروی اهریمنی اش نیروی اهریمنی او
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین