کد خبر: 55258 A

"زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴" دومین قسمت چندگانه روز کریسمس همزمان با اکران در سالن‌های سینمای آمریکا در شبکه‌ی HBO Max قرار گرفته است.

ایران آرت: استودیوی برادران وارنر اعلام کرد که مراحل توسعه‌ی قسمت سوم "زن شگفت‌انگیز" را با کارگردانی مجدد "پتی جنکینز" و بازی "گل گدوت" سرعت می‌بخشد. "زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴" دومین قسمت چندگانه روز کریسمس همزمان با اکران در سالن‌های سینمای آمریکا در شبکه‌ی HBO Max قرار گرفته است. بنابر اعلام برادران وارنر، این دنباله در طول همین آخر هفته ۳۶.۱ میلیون دلار دیگر در بازارهای جهانی کسب کرده و فروش جهانی خود را از ۱۶ دسامبر تاکنون به ۸۵ میلیون دلار رسانده است.

"توبی امریک" مدیر استودیوی برادران وارنر می‌گوید: "همچنانکه هواداران در سراسر دنیا از "دایانا پرنس" استقبال می‌کنند، و عملکرد قدرتمندانه‌ی "زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴" را در آخر هفته رقم می‌زنند، ما نیز برای ادامه‌ی داستان او با زنان شگفت‌انگیز دنیای واقعی – گل و پتی – که برای تکمیل سه‌گانه‌ای که از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی شده بود، هیجان‌زده‌ایم."

به گزارش 30نما دیگر بازیگران "زن شگفت‌انگیز ۱۹۸۴" که با انتقادات بسیاری در مورد جلوه‌های ویژه و روایت همراه شده، "کریس پاین"، "کریستن ویگ"، و "پدرو پاسکال" در نقش یک شخصیت شرور بودند. این فیلم با وجود پس زده شدن نسبی از طرف منتقدین، از مخاطبین نمره‌ی B+ "سینمااسکور" دریافت کرده است.

وارنرمیدیا گزارش داده است که نیمی از مشترکین HBO Max در روز کریسمس فیلم دنباله‌ی "زن شگفت‌انگیز" را دیده‌، و علاوه بر این میلیون‌ها مخاطب دیگر از طریق دیگر شرکای تجاری به فیلم دسترسی داشته‌اند. شبکه‌ی HBO Max می‌گوید آمار بینندگان در هر ساعت با انتشار این فیلم از جمعه گذشته سه برابر ماه قبل شده است.

جنکینز جدا از "زن شگفت‌انگیز ۳" باید فیلمی به نام "اسکادران روگ" در دنیای "جنگ ستارگان"، و فیلم "کلئوپاترا" را با بازی "گل گدوت" در نقش ملکه‌ مصری بسازد.

 

برادران وارنر گل گدوت زن شگفت انگیز پتی جنکینز
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین