کد خبر: 55277 A

جانی دپ که سال دشواری را پشت سر گذاشت و از چند پروژه سینمایی اخراج شد در آستانه سال جدید میلادی نوشت: دوران بهتری در پیش است.

ایران آرت: جانی دپ ماه گذشته در پرونده‌ شکایت از نشریه‌ بریتانیایی "سان" که او را "ضارب همسر" خوانده بود شکست خورد، اما شنبه گذشته در صفحه‌ی اینستاگرامش تعطیلات سال نو میلادی را به هواداران تبریک گفت.

ستاره سابق "دزدان دریایی کارائیب" می‌نویسد: "امسال برای بسیاری از افراد سال خیلی سختی بوده. به در پیش بودن دورانی بهتر."

هرچند به نظر می‌رسد که او به شرایط سخت زندگی در پاندمی ویروس کرونا که جان بیش از ۱.۸ میلیون نفر را در سراسر دنیا گرفته ارجاع می‌دهد اما خود این ستاره در سال ۲۰۲۰ در زندگی خصوصی و حرفه‌ای‌اش با مشکلاتی دست به گریبان بوده است. دپ به فاصله‌ی کوتاهی پس از اعلام حکم دادگاه لندن از چندگانه‌ی "جانوران شگفت‌انگیز" (Fantastic Beasts) کنار گذاشته شد. دپ اوایل دسامبر از دادگاه استیناف بریتانیا درخواست کرده تا مجدداً به پرونده‌ی شکایت او رسیدگی شود.

به گزارش 30نما دپ ضمن انتشار این متن تصویری سیاه و سفید از "شین مک‌گوان" در مستند "سبوی طلا: چند راند با شین مک‌گوان" که در جشنواره فیلم سن سباستین اکران شد را به اشتراک گذاشته است. این اولین بار است که دپ پس از اخراج محترمانه از "جانوران شگفت‌انگیز" به هوادارانش پیامی ارسال می‌کند. نقش "گلرت گریندل‌والد" او در این مجموعه به سرعت به "مدس میکلسن" سپرده شد تا وارنرها از فیلمبرداری پروژه بیش از این به تعویق نیفتد. دپ تنها در یکی از صحنه‌ها جلوی دوربین رفت و برای همین یک صحنه ۱۶ میلیون دلار دریافت کرد.

"کوین اسپیسی" دیگر بازیگر مطرود هالیوود هم به مناسبت کریسمس پیام مشابهی در یوتیوب به اشتراک گذاشته است.

 

جانی دپ دزدان دریایی کارائیب
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین