کد خبر: 55314 A

چنینگ تیتوم در حال پشت سر گذاشتن مراحل نهایی مذاکرات برای ایفای نقش اصلی یک فیلم کمدی جدید مقابل ساندرا بولاک است.

ایران آرت: در فیلم "شهر گمشده دی" که توسط استودیو پارامونت ساخته خواهد شد، چنینگ تیتوم در برابر ساندرا بولاک بازی خواهد کرد.

مانند "عشق‌بازی با سنگ" محصول سال ۱۹۸۴ ساخته رابرت زمکیس که در آن مایکل داگلاس، کتلین ترنر و دنی دویتو نقش‌آفرینی می‌کردند، این فیلم هم در قالب یک فیلم کمدی با لیستی از ستارگان غیرمنتظره توصیف شده است.

داستان این فیلم درباره یک نویسنده داستان‌های عاشقانه است که متوجه می‌شود شهری به ظاهر خیالی که درباره آن در یکی از آثارش نوشته بود در حقیقت وجود دارد و واقعی است. به این ترتیب او و بازیگری که نقش شخصیت اول کتاب او را در یک فیلم سینمایی ایفا می‌کند تصمیم می‌گیرند به سفری خطرناک برای پیدا کردن این شهر گمشده بروند.

به گزارش مهر آدام و آرون نی برای کارگردانی کردن این پروژه قرارداد بسته‌اند. این پروژه تبدیل به یکی از اولویت‌های ساخت اما واتس شده که اخیراً به عنوان رییس گروه سینمایی پارامونت انتخاب شده است.

دینا فاکس جدیدترین نسخه فیلمنامه این پروژه را نوشته که بر پایه ایده و طرح‌ریزی اولیه ست گوردون از فیلم‌های "رییس‌های وحشتناک" و "وارد شدن" بوده است.

گوردون از طریق شرکت تهیه خود یعنی "اگزیبیت ای" مسئولیت تهیه‌کنندگی این فیلم را در کنار بولاک بر عهده خواهد داشت که از طریق شرکت خود به نام فورتیس فیلمز وارد پروژه می‌شود.

تیتوم در حال حاضر مشغول ساخت نخستین پروژه کارگردانی خود یعنی "سگ" است. او در این فیلم کنار رید کارولین شریک تهیه‌کنندگی خود مسئولیت کارگردانی را بر عهده خواهد داشت.

 

ساندرا بولاک چنینگ تیتوم خانم بازیگر شهر گمشده دی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین