کد خبر: 55431 A

ماندانا سوری در برخی از سریال‌های مهران مدیری از جمله "قهوه تلخ"، "در حاشیه" و "شوخی کردم" ایفای نقش کرده است.

ایران آرت: سال گذشته بود که انتشار گزارشی درباره وضعیت سلامتی ماندانا سوری و لزوم کمک مالی برای درمان او سر و صدای زیادی به پا کرد و خیلی‌ها وعده کمک و همراهی با این بازیگر جهت درمانش را دادند.

حالا با گذشت یک سال آنطور که برخی رسانه‌های سینمایی نوشته‌اند نه تنها بسیاری از وعده‌ها عملی نشده، بلکه حتی صندوق اعتباری هنر او را بیمه هم نکرده. این بازیگر آنطور که در صفحه شخصی‌اش آمده به علت تشدید بیماری در بیمارستان بستری شده است.

در صفحه شخصی این بازیگر نوشته شده است: "جا داره در اینجا از تک تک دوستانی که در مورد ایشون قضاوت می کردند همچنان در حال قضاوت ایشون هستند ، دوستانی که دارایی و روح و روان ایشون رو به تاراج بردند تشکر کنیم .... امیدوارم خداوند بهشون آگاهی لازم رو بدهد ...علی الخصوص از دوستان مرکز بیمه هنرمندان "صندوق اعتباری هنر" که یکسال است خانم سوری را مضحکه کرده اند و همچنان ایشون رو بیمه نکردند. که همین مورد یکی از دلایلیست که با اینکه دوستان و همکاران و هموطنان بر خلاف میل خانم سوری به ایشون لطف کردند و ایشون شرمنده هموطنانشون شده‌اند ؛اما نشد که به صورت مداوم بطور آزاد و غیر بیمه ای (بخاطر مبلغ زیاد داروها) دارو تهیه کنند"

photo_۲۰۲۱-۰۱-۰۲_۱۷-۴۵-۵۵

ماندانا سوری در برخی از سریال‌های مهران مدیری از جمله "قهوه تلخ"، "در حاشیه" و "شوخی کردم" ایفای نقش کرده است.

 

مهران مدیری ماندانا سوری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین