کد خبر: 55452 A

"بریجرتون" یکی از سریال‌های پربیننده‌ تاریخ نت‌فلیکس است که در هفته‌های اخیر منتشر شده.

ایران آرت: نت‌فلیکس اعلام کرد که پربیننده‌ترین هفته‌ کریسمس تاریخ خودش را پشت سر گذاشته است. این آمار هم بر اساس مجموع ساعت‌های دیده شدن سریال و هم میانگین ساعت‌ها برای هر مشترک از ۲۵ تا ۳۱ دسامبر گذشته محاسبه شده است.

این رکوردشکنی به لطف انتشار چند عنوان اریجینال در ماه دسامبر از جمله سریال تاریخی و بحث‌برانگیز "بریجرتون" رقم خورد. این درام که توسط "کریس ون دوسن" خلق شده و داستانی در عصر ریجنسی انگلستان روایت می‌کند، تاکنون توسط ۶۳ میلیون خانوار دیده شده و به پنجمین سریال اریجینال تاریخ نت‌فلیکس بدل شده است.

"بریجرتون" در ۷۶ کشور از جمله ایالات متحده، بریتانیا، برزیل، فرانسه، و آفریقای جنوبی رتبه‌ی اول را کسب کرده و در تمامی مناطق به جز ژاپن فهرست ۱۰ عنوان برتر راه پیدا کرده است. "بریجرتون" اولین سریال به تهیه‌کنندگی "شاندا رایمز" برای نت‌فلیکس است.

به گزارش 30نما فیلم علمی-تخیلی "آسمان نیمه‌شب" جورج کلونی نیز بنابر اعلام نت‌فلیکس از ۱۱ دسامبر تاکنون توسط ۶۲ میلیون خانوار دیده شده است. این فیلم در ۷۷ کشور در رتبه‌ی اول قرار گرفته و در ۹۳ کشور از جمله ترکیه، آرژانتین، آلمان و ایسلند در میان ۱۰ عنوان برتر به چشم می‌خورد. "آسمان نیمه‌شب" علی‌رغم پاندمی در ۸۰۰ سالن سینما در ۱۶ کشور شامل ایالات متحده، بریتانیا، برزیل، استرالیا، اسپانیا، ژاپن و مکزیک اکران شده است.

فیلم ابرقهرمانی و خانوادگی "می‌توانیم قهرمان باشیم" به کارگردانی "رابرت رودریگز" که آن هم در روز کریسمس پخش شد به رکورد ۴۴ میلیون بیننده رسیده است. این فیلم با بازی "پدرو پاسکال" و "پریانکا چوپرا"، در تمامی کشورها به فهرست ۱۰ فیلم برتر راه پیدا کرده و قسمت دومش نیز در حال توسعه است.

 

هالیوود نتفلیکس بریجرتون
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین