کد خبر: 55476 A

سخنگوی قوه قضاییه درباره ماجرای توقیف سریال جدید هومن سیدی گفت: ابهامی در منشا مالی تامین کننده اعتبارات این فیلم به وجود آمده بود.

ایران آرت: سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوالی درباره برخی اتهامات و مسائل مطروحه در توزیع سریال "قورباغه" در شبکه نمایش خانگی گفت: اصل سریال و مجوزهای قانونی برای پخش یا عدم پخش از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صادر می شود  و در این رابطه قوه قضاییه دخالتی ندارد.

وی اظهار داشت: درباره این سریال و محتوای آن تاکنون از سوی همکاران ما اظهار نظری نشده است و فارغ از اینکه این سریال در شبکه خانگی یا جای دیگری می خواهد پخش شود، ابهامی در منشا مالی تامین کننده اعتبارات این فیلم به وجود آمده بود.

غلامحسین اسماعیلی افزود: اقدام و تدابیری اتخاذ شد تا جلوی تضییع حقوق این موضوع گرفته شود و اگر فساد مالی بود جلوی تضییع اموال گرفته شود و با اخذ تامین و تدابیر حفظ حقوق مالی صورت پذیرد.

گفتنی است، قسمت نخست سریال "قورباغه" قرار بود 24 آذر پخش شود که پلتفرم پخش کننده در زمان مذکور طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد پخش این سریال به دستور قضایی متوقف شده است. یک هفته بعد قسمت نخست سریال پخش شد و تاکنون سه قسمت از سریال به پخش رسیده است.

نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، شهروز دل افکار و هومن سیدی از بازیگران این سریال هستند.

 

هومن سیدی نوید محمدزاده قورباغه سریال قورباغه
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین