کد خبر: 55478 A

کیانو ریوز به هوادارانش می‌گوید: برای برقراری ارتباط راه‌های تازه‌ای پیدا کنید. اگر می‌توانید. منظورم این است که فقط… دوام بیاورید

ایران آرت: محبوبیت سلبریتی‌های زیادی به کیانو ریوز نمی‌رسد، به ویژه در فضای مجازی. او که اخیراً فیلمبرداری "ماتریکس ۴" (The Matrix 4) را به همراه کری آن ماس در برلین به پایان رسانده، به مناسبت سال نوی میلادی پیامی برای هوادارانش ارسال کرده است.

ریوز که جدا از شخصیت "نئو" در دنیای "ماتریکس"، در سال‌های اخیر با "جان ویک" نوعی رنسانس را در هالیوود تجربه کرد، در مقطعی قرار بود در یک روز با قسمت چهارم "جان ویک" و "ماتریکس" به سینما بازگردد و "روز جهانی کیانو ریوز" را به نام خود ثبت کند، اما پاندمی کووید-۱۹ این معادله را نیز بر هم زد.

ریوز به دنبال پایان تعطیلات سال نو به هوادارانش می‌گوید: "سعی کنید به دیگران احترام بگذارید. سعی کنید از زندگی نهایت استفاده را بکنید، و در این وضعیت راه‌های جدیدی برای رسیدن به این هدف پیدا کنید، اما از طرفی به آن احترام هم بگذارید. برای برقراری ارتباط راه‌های تازه‌ای پیدا کنید. اگر می‌توانید. منظورم این است که فقط… دوام بیاورید [و به زندگی ادامه دهید]."

به گزارش 30نما، تلاش برای بقا، همان‌گونه که ریوز می‌گوید، تمامی رویدادهای ناگوار چند ماه اخیر از ناآرامی‌های مدنی گرفته تا آتش‌سوزی جنگل‌های استرالیا و ویروس کرونا را قابل‌درک‌تر می‌کند، و این امیدوار  را زنده نگه می‌دارد که ۲۰۲۱ سالی بهتر برای همه باشد.

"ماتریکس ۴" بنا بر اعلام برادران وارنر در سال ۲۰۲۱ همزمان با سالن‌های سینما در شبکه‌ی HBO Max نیز به مدت ۳۱ روز پخش خواهد شد. "جان ویک ۴" در حال حاضر قرار است بهار سال ۲۰۲۲ اکران شود.

 

کیانو ریوز ماتریکس 4
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین