کد خبر: 55549 A

زندیا که اخیرا تبدیل به جوان‌ترین بازیگر سیاهپوست برنده گرمی شد حالا برای کسب جایزه اسکار می‌جنگد تا سال درخشان او ادامه داشته باشد.

ایران آرت: زندیا که سپتامبر گذشته با سریال "سرخوشی" (Euphoria) برنده‌ امی بهترین بازیگر زن نقش اول شد، به زودی با فیلم "مالکم و ماری" (Malcolm & Marie) نت‌فلیکس وارد رقابت اسکار نیز خواهد شد. او با کسب آن امی به جوان‌ترین برنده‌ی جایزه در بخش بهترین بازیگر زن نقش اول تبدیل شد و حالا با فیلم جدیدش به رقابت کسب اسکار بهترین بازیگری خواهد رفت.

در این فیلم "زندیا" در مقابل "جان دیوید واشینگتن" بازیگر فیلم‌های "بلکککلنزمن" (BlacKkKlansman) و اخیراً "تنت" (Tenet) بازی می‌کند. شخصیت مالکم یک کارگردان است و ماری دوست او. این دو پس از بازگشت از مراسم افتتاحیه‌ی جهانی پروژه‌ی جدید مالکم، در حالی که منتظر انتشار واکنش منتقدین به فیلم نشسته‌اند، با ذات رابطه‌شان مواجه می‌شوند.

"سم لوینسون" نویسنده‌ی سریال "سرخوشی"، فیلم "مالکم و ماری" را به صورت مخفیانه در حین پاندمی ساخت. زندیا و واشینگتن تنها بازیگران فیلم بودند و داستان تنها در یک لوکیشن روی می‌دهد. این اولین فیلم بلند لوینسون از سال ۲۰۱۸ و فیلم "ملت ترور" (Assassination Nation) است.

30نما نوشت به دنبال تولید "مالکم و ماری"، لوینسون و زندیا دو اپیزود ویژه برای "سرخوشی" تولید کردند. این اپیزودها پیوندی میان فصل اول و دوم "سرخوشی" ایجاد می‌کند. فصل دوم "سرخوشی" قرار بود ماه مارس گذشته تولید شود، اما پاندمی آن را به اوایل سال ۲۰۲۱ موکول کرد. در همین حین، زندیا و لوینسون فیلم "مالکم و ماری" و دو اپیزود ویژه برای "سرخوشی" را تولید کردند. اولین اپیزود ویژه ۶ دسامبر از HBO پخش شد.

"مالکم و ماری" یکی از آخرین فیلم‌های مدعی اسکار نت‌فلیکس در فصل اهدای جوایز ۲۰۲۰-۲۰۲۱ است. این شبکه اواخر تابستان گذشته این پروژه را با قراردادی ۳۰ میلیون دلاری خریداری کرد. رقبای زندیا در بخش بهترین بازیگر زن اسکار "ونسا کربی" با "تکه‌های یک زن" (Pieces of a Woman) و "وایولا دیویس" با "بلک باتم ما رینی" (Ma Rainey’s Black Bottom) خواهند بود.

فیلم "مالکم و ماری" ۵ فوریه (۱۷ بهمن ماه ۱۳۹۹) از نت‌فلیکس پخش خواهد شد.

 

اسکار جایزه امی زندایا زندیا سرخوشی
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین