کد خبر: 55585 A

پیج که در سریال تاریخی "بریجرتون" از زنان دلربایی می‌کند، هفته‌ گذشته یکی از نامزدهای اصلی بازی در نقش "جیمز باند" معرفی شده است.

ایران آرت: رگی-جین پیج ستاره‌ نوظهور سریال "بریجرتون" (Bridgerton) نت‌فلیکس به شایعه‌ بازی او در نقش "جیمز باند" واکنش نشان داد. پیج جمعه شب با حضور در شوی "جیمی فالن" گفت: "اگر بریتانیایی باشی و کاری از هر نوع انجام دهی که مردم از آن استقبال کنند، آن کلمه که با ب شروع می‌شود را می‌گویند."

پیج که در سریال تاریخی "بریجرتون" از زنان دلربایی می‌کند، هفته‌ گذشته یکی از نامزدهای اصلی بازی در نقش "جیمز باند" معرفی شده است. دیگر بازیگران مرد بریتانیایی از جمله "ریچارد مدن"، "تام هاردی"، "کیلین مورفی" و "ادریس البا" رقبای او در این نقش خواهند بود.

به گزارش 30نما بازیگر "بریجرتون" که نقش "دوک هیستینگز" را بازی کرده می‌گوید حتی قرار گرفتن در میان گزینه‌های احتمالی جانشینی با "دنیل کرگ" در نقش جاسوس بریتانیایی یک "نشان شایستگی" است. او اضافه می‌کند: "خیلی خوشحالم که این نشان را دارم، خیلی خوشحالم که نامم در کنار افرادی که این نشان را دارند قرار گرفته، اما این فقط یک نشان است."

فصل اول سریال "بریجرتون" ۲۵ دسامبر سال ۲۰۲۰ از نت‌فلیکس پخش شد و بنابر اعلام شبکه توسط ۶۳ میلیون خانوار دیده شده است. امتیاز "راتن تومیتوز" سریال هم بر اساس ۷۸ نقد به ۹۲ درصد رسیده است.

 

جیمز باند هالیوود بریجرتون رگی-جین
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین