کد خبر: 55595 A

ونسا کربی از صحنه پرتنش "تکه‌های یک زن" و فیلمبرداری "ماموریت غیرممکن 7" در دوران پاندمی کرونا می‌گوید.

ایران آرت: در فیلم "تکه‌های یک زن" نت‌فلیکس به کارگردانی "کورنل موندروتسو" چند لحظه‌ ماندگار وجود دارد، اما صحنه‌ افتتاحیه‌ آن بیش از سایر لحظات در یاد می‌ماند. در این فیلم "ونسا کربی" نقش "مارتا" را بازی می‌کند، زنی که گمان می‌رود به زودی با به دنیا آوردن فرزندی مادر شود. او تصمیم گرفته است که زایمان را در خانه تجربه کند و این فیلم به تهیه‌کنندگی مارتین اسکورسیزی، این تجربه از ابتدایی‌ترین رویدادها تا سکانس پایانی دلخراشش به تصویر می‌کشد.

این صحنه یکی از چالش‌برانگیزترین لحظات بازیگری در چند دهه‌ گذشته نامیده شده است. فیلم "تکه‌های یک زن" به تازگی از نت‌فلیکس منتشر شده و کربی این فرصت را داشته تا در مورد این صحنه‌ها مصاحبه کند. او اخیراً در مصاحبه با "کلایدر" می‌گوید اولین نماهای فیلم از همه دشوارتر بوده است.

کربی توضیح می‌دهد: "شاید سخت‌ترین بخش آن همان آغازش بود زیرا صدای "اکشن" را که شنیدم می‌دانستم که حدود ۳۰ دقیقه بدون کات فیلمبرداری خواهیم کرد و نباید خطایی از من سر بزند چون اگر بزند، باید از اول شروع کنیم و همه ناامید می‌شوند. اما وقتی در صحنه قرار گرفته باشی، مثل این است که سوار یک ترن هوایی شده باشی، برای اینکه در حال سقوط آزاد هستی. نمی‌دانی که چه اتفاقاتی در پیش است. بیشتر دیالوگ‌ها بداهه‌پردازی شده. می‌دانی که باید این لحظه را بازی کنی و سپس به جای دیگری بروی و بعد به حمام بروی و بعد به اتاق خواب. بنابراین شروع کار [دشوارتر] بود، برای اینکه از یک واقعیت عادی وارد می‌شوی… این است که واقعاً نمی‌توانی بیشتر فکر کنی."

به گزارش 30نما، این بازیگر ۳۲ ساله بریتانیایی، در ادامه گفتگو با "کلایدر" از تجربه‌ی فیلمبرداری "مأموریت غیرممکن ۷" می‌گوید. او که به اندازه‌ی هواداران مشتاق دیدن فیلم است، در مورد فیلمبرداری این دنباله در حین پاندمی می‌گوید:‌ "پروتکل‌ها، به سرعت به آن‌ها عادت می‌کنید. همه‌ی اعضای گروه همیشه دو متر از هم دورند، همه سه یا چهار بار در طول یک هفته تست کووید می‌دهند. واقعاً سختگیرانه است."

با درز فایل صوتی جنجال "تام کروز" در حالی که سر عوامل فیلمبرداری تشر می‌زد، تا حد زیادی هواداران این چندگانه‌ی اکشن را با دشواری‌های تولید فیلم در حین پاندمی آشنا کرد. کربی می‌گوید برای خو گرفتن با شرایط جدید از خواهرش کمک گرفته است: "خواهرم یکی از عوامل گروه فیلمبرداری است. یک دستیار کارگردان است. او در "دنیای ژوراسیک"، اولین فیلمی که در ماه ژوئیه به تولید بازگشت همکاری کرده، و من می‌دیدم که چگونه انجامش می‌دهد و لحظه‌ی فوق‌العاده‌ای بود زیرا صنعت فیلمسازی و سالن‌های سینما باید تعطیل می‌شد؛ دیدن بازگشت فیلم‌ها و افراد به محل کار اتفاق واقعاً زیبایی بود."

فیلمبرداری "دنیای ژوراسیک: حکمرانی" با "کریس پرت" و "برایس دالاس هاوارد" نوامبر سال گذشته با موفقیت به پایان رسیده، اما تولید "مأموریت غیرممکن ۷" پارامونت با کروز، کربی، "هیلی آتول" و "ربکا فرگوسن" همچنان در حال انجام است. این فیلم باید نوامبر سال ۲۰۲۱ اکران شود.

 

نتفلیکس ونسا کربی تکه های یک زن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین