کد خبر: 55622 A

کیت بلانشت پیش‌تر برای نقش لوسیل بال انتخاب شده بود، اما او حالا جای خود را به کیدمن داده است.

ایران آرت: نیکل کیدمن و خاویر باردم به فیلم بیوگرافیکال "خانواده ریکاردو بودن" استودیوی آمازون پیوستند. آن‌ها در این فیلم به کارگردانی آرون سورکین نقش "لوسیل بال" بازیگر و تهیه‌کننده‌ آمریکایی و "دسی آرناز" را بازی می‌کنند. سورکین فیلمنامه‌ این پروژه را نیز به نگارش درآورده است. آمازون تولید این پروژه را تأیید کرده اما قرارداد بازیگران هنوز نهایی نشده است.

سورکین ابتدا قرار بود تنها در نگارش فیلمنامه نقش داشته باشد، اما در نهایت تصمیم گرفته است که کارگردانی آن را نیز پس از تجربه‌ی "دادگاه شیکاگو ۷"، یکی از مدعیان جدی اسکار برعهده بگیرد. "کیت بلانشت" پیش‌تر برای نقش "لوسیل بال" انتخاب شده بود، اما او حالا جای خود را به کیدمن داده است. بلانشت در سال ۲۰۱۷ وقتی پروژه توسط آمازون خریداری شد با استودیو وارد مذاکرده شد.

"خانواده ریکاردو بودن" داستانی روایت می‌کند که در حین یک هفته و در سیت‌کام "لوسی را دوست دارم" روی می‌دهد. این سیت‌کام کلاسیک در خلال سال‌های ۱۹۵۱تا ۱۹۵۷ از شبکه‌ CBS پخش شد. داستان با جلسات فیلمنامه‌خوانی در یک روز دوشنبه آغاز و تا جلسه‌ی فیلمبرداری در مقابل مخاطبین زنده در روز جمعه ادامه پیدا می‌کند. لوسی و دسی در این حین با بحرانی روبرو شدند که می‌توانست زندگی و شغل‌شان را دگرگون کند.

به گزارش 30نما سورکین با فیلم "استیو جابز" داستانی که در یک بازه‌ی زمانی کوتاه روی می‌داد روایت کرده است. این کارگردان جدا از "شیکاگو ۷" برای فیلم "بازی مالی" هم روی صندلی کارگردانی نشسته است. انتظار می‌رود تولید این پروژه به محض مساعدتر شدن شرایط برای فیلمبرداری با پروتکل‌های بهداشتی آغاز شود.

کیدمن اخیراً در سریال "ناتوانی" شبکه‌ی HBO و فیلم موزیکال "پرام" نت‌فلیکس دیده شده و به زودی نمایش او در فیلم "شمالی" "رابرت اگرز" و سریال "نه غریبه کامل" شبکه‌ی هولو منتشر خواهد شد.

باردم از سوی دیگر آخرین بار در "راه‌های نرفته"دیده شده و اکتبر آینده در "تل‌ماسه" برادران وارنر و "دنی ویلنوو" را روی پرده دارد. او در بازسازی لایو-اکشن "پری دریایی کوچولو" دیزنی هم نقش "شاه ترایتن" را بازی کرده است.

 

نیکول کیدمن خاویر باردم
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین