کد خبر: 55928 A

آزیا آرجنتو پیشتر هاروی وانستین را به آزار جنسی متهم کرده بود و یکبار هم همبازی او چنین اتهامی را علیه خود این خانم بازیگر مطرح کرد. اما اکنون پای راب کوئن به میان آمده است.

ایران آرت: آزیا آرجنتو" بازیگر و کارگردان ایتالیایی راب کوئن، کارگردان "سریع و خشمگین" (The Fast and the Furious) و "تریپل اکس" (xXx) را به آزار جنسی متهم کرد. آرجنتو در مصاحبه با "ورایتی" اتهاماتی که در طول آخر هفته با یک روزنامه‌ی ایتالیایی علیه کوئن مطرح کرد را به تأیید رسانده است

آرجنتو می‌گوید: "این اولین بار است که در مورد کوئن حرف می‌زنم. او با من بدرفتاری کرد، و وادارم کرد جی‌اچ‌بی بنوشم، یک بطری از آن را داشت. در آن زمان، واقعاً نمی‌دانستم که چیست. صبح روز بعد برهنه در تختش به هوش آمدم." این بازیگر می‌گوید این حادثه در سال ۲۰۰۲ و در حین فیلمبرداری "تریپل اکس" مقابل "وین دیزل" و "ساموئل ال. جکسون" اتفاق افتاده است.

آرجنتو با ارسال یک پیام متنی به "ورایتی" گفته است: "آنچه که روزنامه گزارش داده را تأیید می‌کند. در کتاب زندگینامه‌ام در موردش می‌گویم." کتاب خاطرات او تحت عنوان "آناتومی یک قلب وحشی" قرار است ۲۶ ژانویه در ایتالیا منتشر شود.

30نما نوشت شنبه گذشته آرجنتو در مصاحبه با برنامه‌ی "وریسیمو" گفت که فاش نکردن زودتر این اتهامات بی‌علت نبوده و بعدها متوجه اتفاقی که افتاده شده است. او می‌گوید: "بعدها متوجه شدم، وقتی که با یکی از دوستانم حرف می‌زدم و او مرا از آن ماده [جی‌اچ‌بی] مطلع کرد."

این کارگردان اضافه می‌کند که قصد داشته با مطرح شدن دیگر اتهامات آزار جنسی علیه کوئن رازش را افشا کند. در سال ۲۰۱۹ "والکری ودر" دختر ۳۲ ساله و ترنسجندر کوئن ادعا کرد که پدرش در سن دو سالگی به او آزار جنسی رسانده است. علاوه بر این بازیگری دریگری تحت نام مستعار "جین" در گزارشی که از "هافینگتن پست" منتشر شد ادعا کرد که قربانی دیگر کوئن است و سناریویی مشابه آرجنتو روایت کرد. نمایندگان کوئن این اتهامات را تکذیب کرده‌اند.

هرچند آرجنتو در جنبش "من هم" (#MeToo) علیه "هاروی وانستین" نیز اتهاماتی مطرح کرد، اما خودش نیز توسط همبازی‌اش "جیمی بنت" در فیلم "دل فریب‌آمیزتر از هر چیز است" به آزار جنسی متهم شد. وکلای آرجنتو به وقوع یک برخورد جنسی معترف شدند اما هرگونه آزار جنسی را رد کردند.

 

سریع و خشمگین آزار جنسی آزیا آرجنتو راب کوئن
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین