کد خبر: 56035 A

هواداران در سال‌های آینده باید منتظر سه پروژه جذاب باشند؛ نخست اسپین‌آف "خاندان اژدها"، دوم پیش‌درآمدی با اقتباس از رمان جورج آر آر مارتین و سوم نسخه انیمیشن سریال.

ایران آرت: یک سریال انیمیشن بر اساس رمان "جورج آر. آر. مارتین" تولید می‌شود.

به نقل از ورایتی، هنوز جزئیاتی درباره داستان این سریال انیمیشن مطرح نشده و هیچ فردی نیز به این پروژه نپیوسته است. کمپانی " HBO Max" به عنوان تهیه‌کننده این پروژه نیز در این‌باره اظهارنظری نکرده است. 

به نوشته ایسنا شبکه "HBO" هفته گذشته خبر داد که قصد دارد یک سریال جدید به عنوان پیش‌درآمدی بر وقایع سریال "بازی تاج و تخت" بر اساس رمان کوتاه "داستان دانک و تخم جانور" تولید کند که روایتگر اتفاقات ۹۰ سال پیش از "بازی تاج و تخت" خواهد بود.

این کمپانی هم‌اکنون نیز مشغول آماده کردن سریال "خاندان اژدها" است که به وقایع ۳۰۰ سال پیش از سریال اصلی "بازی تاج و تخت" می‌پردازد.

سریال هشت‌فصلی "بازی تاج و تخت" بر اساس رمان‌های نوشته "جورج آر.آر. مارتین" با کسب جوایز فراوان به یکی از موفق‌ترین سریال‌های تمام دوره‌ها تبدیل شد. مجموعه رمان‌های نوشته "مارتین" بخش قابل توجهی از شهرت خود را به این سریال مدیون است که بین سال‌های ۲۰۱۱ و ۲۰۱۹ از شبکه HBO پخش می‌شد. 

"بازی تاج و تخت" (۱۹۹۶)، "نبرد پادشاهان" (۱۹۹۸)، "طوفان شمشیرها" (۲۰۰۰)، "ضیافتی برای کلاغ‌ها (۲۰۰۵)" و "رقصی با اژدهایان (۲۰۱۱)" عنوان پنج کتاب از مجموعه رمان‌های "ترانه یخ و آتش" هستند که تاکنون منتشر شده‌اند و "بادهای زمستان" و "رویای بهار" نیز دو کتاب پایان‌بخش این مجموعه خواهند بود.

 

جورج آر آر مارتین بازی تاج و تخت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین