کد خبر: 56109 A

متیو پری در سال ۱۹۹۵ برای اینکه جولیا رابرتس را راضی به بازی در اپیزود ویژه "سوپر بول" سریال"دوستان" کند، باید دست به قلم می‌شده.

ایران آرت: در مصاحبه‌ی اخیر "هالیوود ریپورتر" با عوامل سریال فاش شده است که پری بازیگر نقش "چندلر بینگ"، برای جلب رضایت رابرتس باید مقاله‌ای راجع به فیزیک می‌نوشته است.

"دیوید کرین" یکی از خالقین "دوستان" فاش می‌کند که سریال هیچ‌گاه بر روی نقش کوتاه بازیگران شناخته‌شده تکیه نکرده، اما برای آن اپیزود آن‌ها به چند چهره‌ی محبوب احتیاج داشته‌اند. او می‌گوید: "داستانی که فکر می‌کردیم خنده‌دار است را نوشتیم و برای عوامل فرستادیم تا بهترین افراد را پیدا کنند. اما برای این قسمت، فقط به بازیگران خوب نیاز نداشتیم. نام‌های بزرگ را می‌خواستیم."

"کوین برایت" تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال سپس ماجرای رابرتس را فاش می‌کند: "متیو از رابرتس خواست که در سریال ظاهر شود. او پاسخ داد: "برایم مقاله‌ای در مورد فیزیک کوانتوم بنویس، بعد حاضرم بازی کنم." فکر می‌کنم متیو رفت و مقاله‌ای نوشت و آن را روز بعد برایش فکس کرد."

به گزارش 30نما "الکس جونگ" نویسنده‌ی سریال اضافه می‌کند که پری و رابرتس پس از آن اپیزود با هم قرار ملاقات گذاشتند. او می‌گوید: "با قضیه فکس شوخی‌های زیادی کردند. رابرتس از او می‌پرسید: "چرا باید تو بیرون بروم؟" و همه‌ی نویسندگان به پری کمک می‌کردند و جوابش را می‌دادند. او بدون کمک ما هم جوابش را می‌داد، اما تردیدی وجود ندارد که همه طرف متیو را می‌گرفتیم و سعی می‌کردیم کاری کنیم [قرار ملاقات] اتفاق افتد."

رابرتس نقش سوزی، یکی از همکلاسی‌های دبیرستان "چندلر بینگ" را بازی کرد. در این اپیزود "ژان کلود ون دام"، "بروک شیلدز" و "کریس آیزک" نیز ظاهر شدند.

پری به همراه دیگر بازیگران سریال "دوستان" باید در ماه مارس اپیزود ویژه‌ی بدون فیلمنامه‌ای برای شبکه‌ی HBO Max تولید کنند.

 

جولیا رابرتس سریال فرندز متیو پری
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین