کد خبر: 56120 A

فیلم سینمایی"چیز‌های کوچک" که ستارگانی مثل دنزل واشنگتن و رامی مالک در آن بازی می‌کنند، با وجود نمایش همزمان در شبکه HBO Max، صدرنشین گیشه سینمایی آمریکا شد.

ایران آرت: پیش از شیوع ویروس کرونا مخاطبان دیدن فیلم‌های جدید در سینما را کاملاً به دیدن آن‌ها در سرویس‌های نمایش خانگی ترجیح می‌دادند، اما اکنون اوضاع متفاوت‌ است.

تریلر جنایی "چیز‌های کوچک" با بازی دنزل واشنگتن، رامی ملک و جرد لتو با فروش ۴.۸ میلیون دلاری از ۲۱۷۱ سینما، صدرنشین گیشه آمریکای شمالی شد. این فیلم سینمایی همزمان در سرویس نمایش آنلاین HBO Max نیز در دسترس قرار گرفت. سرویسی که هزینه اشتراک یک ماه آن حتی کمتر از قیمت بلیت یک فیلم در بعضی از نقاط این کشور است. "چیز‌های کوچک" یکی از ۱۷ فیلمی است که برادران وارنر قصد دارد آن‌ را به طور همزمان در سینما‌ها و سرویس‌های نمایش آنلاین منتشر کند.

در حالت عادی فروش این فیلم فاجعه است؛ اما در واقع یکی از بیشترین افتتاحیه‌ها در دوران کرونا را به ثبت رسانده است. HBO Max گزارش نداده است که میزان مخاطبان این فیلم سینمایی چقدر است. با این حال کمپانی برادران وارنر می‌گوید که فیلم به محض انتشار به رتبه یکم پربازدید این سرویس استریم رسیده است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان داستان این فیلم سینمایی به کارگردانی جان لی هنکاک، در مورد دو مامور پلیس است که تلاش می‌کنند یک قاتل سریالی را بگیرند. در گیشه خارجی، این فیلم با اکران در ۱۸ کشور ۲.۸ میلیون دلار فروش داشت و بهترین عملکرد آن در روسیه با ۱ میلیون دلار رقم خورد.

"غارنشین‌ها: یک عصر جدید" هم در هفته دهم اکران ۱.۸ میلیون دلار فروخت و در رتبه دوم قرار گرفت. "تیرانداز" لیام نیسون هم با اختلاف ۵۰۰ هزار دلاری جایگاه سوم را به خود اختصاص داد.

با تعویق تعداد زیادی از آثار استودیو‌ها در سال ۲۰۲۱، سینما‌ها هنوز هم با مشکلاتی روبرو هستند. تا اواخر ماه ژانویه ۶۵ درصد سینما‌ها در آمریکا تعطیل بوده اند. تحلیلگران گیشه پیش بینی می‌کنند که در سال ۲۰۲۲ صنعت سینما به شرایط عادی خود باز خواهد گشت.

 

دنزل واشنگتن رامی مالک چیزهای کوچک
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین