کد خبر: 56164 A

"تک‌ها" یک سریال هفت اپیزودی خواهد بود که ارزش ارتباطات انسانی را به شکلی عمیق‌تر بررسی می‌کند.

ایران آرت: چندین ستاره‌ هالیوود به سریال درام آنتولوژی "تک‌ها" (Solos) آمازون به نویسندگی "دیوید ویل" خالق سریال "شکارچیان" (Hunters) ملحق شدند. "مورگان فریمن"، "آن هاتاوی" و "هلن میرن" برنده‌ی اسکار از جمله این بازیگران بوده‌اند. "ازو ادوبا" برنده‌ی امی، "نیکل بهاری"، "آنتونی مکی"، "دن استیونز"، و "کنستانس وو" دیگر ستارگان این سریال خواهند بود که از طریق "آمازون پرایم ویدیو" در بیش از ۲۴۰ کشور پخش خواهد شد. این پروژه در ماه اکتبر گذشته سفارش ساخت گرفته بود.

"تک‌ها" یک سریال هفت اپیزودی خواهد بود که ارزش ارتباطات انسانی را به شکلی عمیق‌تر بررسی می‌کند. این عنوان آنتولوژی داستان‌هایی منحصربه‌فرد و شخصیت-محور، هریک از زاویه‌ی دید یک شخصیت و در لحظه‌ای خاص روایت می‌کند و نشان می‌دهد که حتی در تنهاترین لحظات زندگی، و در سخت‌ترین شرایط، انسان‌ها با یکدیگر در ارتباطند.

به گزارش 30نما فریمن در نقش استوارت، بهاری در نقش نرا، ادوبا در نقش ساشا، هاتاوی در نقش لیا، مکی در نقش تام، میرن در نقش پگ، استیونز در نقش اوتو و وو در نقش جنی بازی می‌کنند. "سم تیلور جانسون" (Gypsy) و "لورا لنکستر" (The Expanse) از جمله تهیه‌کنندگان اجرایی سریال خواهند بود.

تیلور جانسون دو اپیزود از سریال را کارگردانی کرده و ویل برای اولین بار کارگردانی را تجربه می‌کند. "زک براف" و "تیفانی جانسون" دیگر کارگردانان سریال خواهند بود.

ویل در سریال "شکارچیان" آمازون با "ال پاچینو" همکاری کرده بود.

هالیوود آن هاتاوی مورگان فریمن هلن میرن شکارچیان دیوید ویل
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین