کد خبر: 56181 A

رضا عطاران درباره خودش می‌گوید: نباید تصور شود که من آدمی‌ام که دارای یک تفکری‌ هستم و یک ویژگی مخصوص خودم را دارم. خیلی نباید من را جدی گرفت.

ایران آرت: رضا عطاران در حاشیه سی و نهمین جشنواره فیلم فجر از ساخت سریال جدیدش در شبکه نمایش خانگی خبر داد. عطاران گفت این سریال را سال آینده کلید خواهد زد.

این بازیگر و کارگردان در گفت‌وگو با مجله فیلم بیان کرد: خیلی نباید من را جدی گرفت. یا تصور بشود من آدمی‌ام که دارای یک تفکری‌ام و یک ویژگی مخصوص خودم را دارم. بیشتر آن عشق و دوست داشتن کار برایم مطرح هست و اینکه کاری که انجام می‌دهی نسبت به کارهای قبلی متفاوت باشد.

او درباره فیلم‌هایش در سی و نهمین جشنواره فجر اظهار داشت: هر دو فیلم "روشن" و "شیشلیک" به آن صورت کمدی نیستند. شخصیت فیلم "روشن"  را کلا در هیچ فیلمی ندیده‌ام. در فیلم ها معمولا سعی می شود قهرمان سازی بشود و قهرمان تغییراتی را در اطراف خودش  ایجاد کند. این فیلم اما درباره آدم‌هایی است که خودشان را آزار می‌دهند و پدر خودشان در می‌آورند و  اگر ظلم یا خیانت می بینند آن فشار را روی خودشان خالی می کنند.

وی افزود: از کار اقای عیاری فعلا یک طرح کلی می‌دانیم. چون ایشان مشغول کار هستند. اگر شروع کنند همه پروژه‌ها را تعطیل می کنیم و می رویم آن کار را می سازیم.

عطاران درباره تأثیر کووید 19 بر سینما نیز بیان کرد: کرونا نمی تواند به سینما صدمه وارد کند. ما هستیم و کار می کنیم  چون سینما چیزی است که با بازیگوشی که درش هست آدم را به زندگی می چسباند.

 

رضا عطاران
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین