کد خبر: 56211 A

خانه آنجلینا جولی و برد پیت در فاصله ۵ دقیقه ای از هم قرار دارد. آیا بوی آشتی برانجلینا می‌آید؟

ایران آرت: آنجلینا جولی فاش کرده که اکنون در خانه‌ای با فاصله تنها ۵ دقیقه از خانه همسر سابقش برد پیت زندگی می‌کند و این نزدیک ترین فاصله این دو بعد از طلاقشان در سال ۲۰۱۶ است. این بازیگر ۴۵ ساله در سال ۲۰۱۴ و پس از نزدیک به ۱۰ سال داشتن رابطه با بازیگر مشهور و اکنون ۵۷ ساله هالیوودی، با وی ازدواج کرد. پیت و جولی خانواده‌ای پرجمعیت از فرزندان بیولوژیکی و فرزندخواندگان را ترتیب دادند که از مدوکس ۱۹ ساله، پکس ۱۷ ساله، زهرا ۱۶ ساله، شیلوه ۱۴ ساله و دوقلوهای ناکس و ویوین ۱۲ ساله تشکیل شده است.

رابطه برد پیت و آنجلینا جولی چنان قوی به نظر می‌رسید که رسانه‌ها به این دو لقب "برانجلینا" داده و انتظار می رفت یکی از پایدارترین و طولانی ترین روابط در هالیوود را رقم بزنند. اما خبر درخواست جدایی جولی از پیت در سال ۲۰۱۶ بسیاری را غافلگیر کرده و از آن زمان به بعد دعوای حقوقی این دو بر سر طلاق و شرایط حضانت بچه هایشان ادامه دارد. جولی در تازه ترین مصاحبه خود ادعا کرده که او و برد پیت از لحاظ مکانی هنوز هم نزدیک به هم زندگی می کنند. جولی و فرزندانش در یک عمارت بزرگ ۶ خوابه با ۱۰ سرویس بهداشتی در لس آنجلس زندگی می کنند جایی که به سیسیل بی دمیل، بنیانگذار و پدر سینمای آمریکا تعلق داشت.

جولی در مصاحبه با مجله Vogue بریتانیا گفته است: "می خواستم خانه نزدیک به خانه پدرشان باشد که تنها ۵ دقیقه فاصله دارد. با کمی احساس فشار به این خانه نقل مکان کردم. یعنی وارد جایی شده ام که دمیل و چاپلین در آن زندگی می کردند. از این خوشحالم که خبری از سینمای خانگی نیست، اما راهروها و جاهای زیادی برای راه رفتن و فکر کردن دارد. احساس خوش شانسی می کنم که در این شرایط این خانه را داریم".

برد پیت

به گزارش روزیاتو آنجلینا جولی می‌گوید که هنوز هم تاثیر جدایی‌اش از برد پیت را حس می‌کند: "نمی دانم. چند سال گذشته بسیار دشوار بوده است. روی التیام خانواده تمرکز داشته ام. دارد کم کم بر می گردد، شبیه یخی که آب می شود و خونی که به بدنم باز می گردد. اما  به آخر نرسیده ام. هنوز به آنجایی که باید نرسیده ام. اما امیداورم که برسم. برای آن برنامه ریزی کرده ام. پیرتر شدن را دوست دارم. در دهه چهل زندگی‌ام احساس آرامش بیشتری نسبت به زمانی که جوان تر بودم دارم".

برد پیت

بازیگر، مدل و کارگردان سرشناس آمریکایی در ادامه صحبت هایش می گوید :"شاید به این دلیل… نمی‌دانم…. شاید به این خاطر که مادرم زندگی طولانی نداشت، از این رو چیزی در مورد سن وجود دارد که برای من شبیه پیروزی است تا غم". مارچلین برتراند، مادر آنجلینا، در سال ۲۰۰۷ و در سن ۵۶ سالگی بعد از سال ها مبارزه با سرطان سینه و تخمدان درگذشت. بعد از یک تست ژنتیکی و مشخص شدن این نکته که وی حامل ژن معیوب BRCA1 و احتمال فراوان ابتلا به سرطان سینه است، آنجلینا جولی نیز مجبور شد برای جلوگیری از ابتلا به سرطان هر دو سینه خود را تخلیه کند. او پس از جراحی دابل ماستکتومی خود نوشت: "احساس کمتر زن بودن نمی کنم. احساس قدرت می کنم که انتخاب محکمی کردم که به هیچ وجه از زنانگی ام نمی کاهد".

آنجلینا جولی برد پیت
ارسال نظر

آخرین اخبار

پربیننده ترین